bugün

voleybolcu kısa şortlu kızı döven adam, şort giydi diye dayak yiyen bjk lı voleybolcu, voleybolcu kıza kısa şort dayağı gibi başlıklarda konuşulan tartışılan kız aslında dayak yememiş! Aksine insanlara çelme takmış ve akabinde özür dileyen bir yolcuyu da tokatlamış!

http://www.dipnot.tv/9960...yememis-tokat-atmis-.aspx
(bkz: enerji patlaması)
kemalist ve ateistlerin çoğunun ne kadar ikiyüzlü ne kadar nursuz ne kadar arsız ne kadar korkak adamlar olduğunu ortaya çıkarmış durum.

dün sayfalarca kusuyorlardı, bugün hepsi sus pus.

islam da sizi böyle sus pus yapacak işte, prova olsun size.
kendini namus bekçisi sanan bir kaç kendini bilmez insanın yaptığı yüz kızartıcı durum.
voleybolcu kızın yolcuları döverken salladığı tokat, yolcuyu ıska geçince kendi dudağını patlatmış! öyle diyolaaa.
hassiktir diyorum şöför bildiğin akp memuru belediye çalışanı, ne diyecekti. peki o kız raporu nasıl aldı. dezenformasyon peki bu habere bazıları neden zafer çığlıkları atar, dayağı atan hayvanla akrabalıklarımı var acaba. erzurum'da ki kızın suçu otobüsteki kız suçlu ulan dövenlerin suçu yok mu bu memlekette.

not: bu başlık altındaki habere inanların aklına şaşayım (akıllarıyla alakalı başka birşey yazacaktım ama) ulan bir tane kız çıkıyor sağdaki soldaki koca adamlara çelme atıyor üstelik saldırıyor böyle birşey görülmüşmüdür üstelik sporcu hani madde bağımlısı fahişe vs olsa neyse diyecem hassiktirin godoşlar.

edit:bu haberi kemalistlerle ilişkilendirenlerinde beynine sokayım.
kadıköy' de içki içenlere saldırıldığında da aynı tepkileri görmüştük. ne yazık canım ülkemde herşey iftira ile yürüyor.
olayın çarpıtılarak insanların kafasını karıştırmaya çalışanların uydurduğu sözde haberdir. siz kendinizi avutun şakirtler. sizin gibiler kıza vuran adamın haklı olduğunu düşünür. ancak bu kadar beyniniz çalışır sizin zaten.
nedense dünkü asparagas haberler kadar ilgi görmemiştir. laik biri çirkeflik yapınca örtmeye çalışmanız mide bulandırıcı geycanlar.
(bkz: zeytinyağı gibi üste çıkmak)

valla o deve gibi voleybolcu kızın hiç de dayak yiyecek bir hali olmadığından belli olan gerçektir.
2 gündür buhayvanibulun kampanyacılarının kadına şiddete karşıyım kampanyasına evrilmesine neden olan haber.
radikal yazarı cüneyt özdemir'in dipnottv'sinde çıkan haberdir.

(bkz: adamın gol diyo)
akp şakşakçılarının olayları kapatmak adına yaptıkları saçma açıklamalardır.

kız darp raporu almış hemşerim, bir blog yazarına verdiği röportaj var. neyin kafasındasınız?

lan senin gelişmiş dediğin türkiye gitti f1 pilotuna şampanya içirmedi, tüm dünya bizimle taşşak geçti.

yok üfürükten habermiş...
salla salla.
neden 2 hafta sonra haber oldu diye sorular sorulan haberdir.

azizim 2 hafta önce ramazana girmemiştik de ondan. yeterince provokasyon yapamazlardı ki iki hafta önce?
tabi canım, kesin dövmüştür. süpermen di ya bu kız. hani şunu diyenleri ötüken de bozkurtların önüne atsan, bozkurtların aşı olsalar. zaten başka da bi boka yaramaz kitabını siktiklerim.

edit: ötüken kelimesini duyanlar sakın türkçü, ırkçı, faşist diye atlamasınlar ha.
okuduğumda, 'vay amına koyim' dediğim saçmalıktır. bir de buna inananlar var ya, sizin insanlığınıza, ideolojiniz yüzünden o gencecik kza yapılanları örtbas etmeye, hatta üste çıkmaya çalışan zihniyetinize koyayım. he, he. kız kendi kendine tokat attı, he. evet. aferin.
kızın haksız yere salladığı ilk tokadın akabinde gelen tokat ve yumruklar sayesinde dudağı kanamış demek ki.biz de onu mazlum sandık.gerçi ben sanmadım da.

belliydi bunun böyle olduğu.saolun soğumadan haberi yetiştirdiniz.

kız sataştıktan sonra sopa yiyince gayet de rahat darp raporu alabilir.

bence asıl sorun önce ben başlattım raporu alamamasıdır.
sokakta şortla gezmenin normal bir davranış olduğu savunma psikolojisini harekete geçiren olay...

valla bence sorun yok, isteyen iç çamaşırıyla da gezebilir, ben şahsen tepki vermem, hatta ona bakmaya bile utanırım.

ama bu tip olayları da normal bulurum. tıpkı zenginliğin ve fakirliğin aynı anda olduğu yerde, hırsızlığı normal bulduğum gibi... çıplaklığın ve giyinkiliğin aynı anda olduğu yerde, sapıklık da, sapıkça davranışlar da normaldir.

herkes çıplak olsa sorun yok da... henüz ülkeyi o kadar avrupalılaştıramadınız maalesef!
durdu durdu da niye on gün sonra patladı mevzu? en nihayetinde böyle bir haberin üzerine anında atlayacak medya kuruluşları varken.

ne olursa olsun ilk kim el kaldırmış olursa olsun hoş değil. keşke yaşanmasaydı. ama yedik mi? yemedik. biraz daha çalışıp gelin.
evet yolculara çelme takıp, saldıran 19 yaşında kızlar olduğunu okumuş olduk, okurken kıçımızla da gülmeyi ihmal etmedik. "burası fuhuş otobüsü mü" diyerek yolculara saldıran adam da iett şöförüydü galba. bir çeşit dayanışma merkezi falan mı var bunların?

sonuçta;

olmayan durumdur, yobaz o.ç. nun biri genç bir kıza saldırıp şiddet uygulamıştır. bu kadar basittir.
bacak kadar kız aldığı ileri düzey ninjutsu ve jiujitsu eğitimi sayesinde hepsini dövmüş.
tabiki otobüs şoförüde dayak yeme korkusundan dün tümgün birşey dememiş.
bu günde koca otobüste birtek şoför korkusunu yenip açıklama yapmış.
hadi dikkatlice bakalım.
"Arbede çıkınca aracı durduran şoför kavga edenlerin yanına gidiyor. 'Şoför burada ne oluyor?'diye soruyor.
yani kız öyle karıştırmışki ortalığı deli arbede çıkmış.
hacım yapmayın allah aşkına.
kız karakola gidip şikayetçi oluyor.
darp izleri için adli tabibe gidiyor.
hala inanmak istemeyen inanmaz.
lakin şunuda unutmayalım.
en önemli nokta dünkü entrylerde koyu muhafazar arkadaşların tutumları.
hangisi yapılan çok ayıptır, yanlıştır şeklinde birşeyler yazdı.
netekim bu gün kahraman şoför sayesinde işlerine gelen durumda entryler şelale.
kimse unutmasın kötülük inanmayana dahi yapılırsa yinede kötülüktür.
bizler hoşgörü dininin inanırlarıyız.
bu olayda bu karmaşıklık sayesinde olayın gerçek yüzü gösterilmeden unutulmaya yüz tutacaktır. Balık hafızalıyız efendim balık hafızalı. Ve birileri bu işleri çok teknik yapıyor bizler hala olayı bırakıp olguyu tartışıyoruz. Geçiniz efendim geçiniz.
gemi için gemicik diyen yolsuzluk şahının destekçilerinin uydurduğu haberdir. insanda şeref olacak en başta. doğru insanda dedik yobaz faşist insan mı ki?
çirkef bir laikçi kemoşun haddine mi dayak atmak bilmem ne! höd dediğimiz zaman karşılaştığımız tepkileri buraya yazmaya kalksak, neyse olmaz şimdi.

olayın 28 şubat ın o şerefsiz, haysiyetsiz, aşşağılık medyasının saptırmaları gibi saptırılmış olduğunu söylemeye çalıştık ama kör gözlü kemoşlar bizi dinlemek istemedi. ama ben açık konuşuyorum, dövmesek de, kırıp dökmekesek de yobazız, gericiyiz. diyorum ki böyle zillilerin ağzını gözünü patlatacaksın, ondan sonra konuşacaklar istedikleri kadar. evet kardeşim benim o. var mı itirazı olan ? otobüste metroda saygısızılık yapanları, ramazanda sigara içenleri, sakız çiğneyenleri ben de çiğniyorum var mı itirazı olan ? önce uyarırım tabi. ama kesinlikle her sene bir kaç tanesinin kafasının, gözünün patlatılmasından yanayım. akıllı olunsun diye. hergeleler !

it herifler, bi dünya hakaret ettiniz. ne yobazlığı kaldı milletin, ne ileri demokrasi % 50 zeka beyin iq ananı da al git, afrikadaki açlığa kadar olayı götürüp, ekim devriminden devam edip, berlin duvarından çıktınız. ne kadar kötülük varsa dünyada hepsini bu mütedeyyin halka yıktınız. eminim erzurumdaki olayda da bi şeyler var. eminim oradada konu farklı mesele o değil. mesele islama ve müslümanlara sataşmak, çamur atmak. akşama kadar bu haberlerle sataş, akşamdan sonra hakkında hiç şüphe olmayan ibadetlerimizi, teravihlerimizi, namazlarımızı tartış. ulan!?! yeter be! uğraşmayın artık şu insanlarla yeter artık yeter!

not: olayın ne olduğunu gerçekten kimse bilmiyor. her ne ise, o kıza da o yolculara da geçmiş olsun. her kim haklı ya da haksız ise. sizi medyaya taşıyıp malzeme olarak kullanmaya kalkan basın utansın.
haber doğruysa otobüsteki yolcuların 19 yaşındaki kız çocuğundan dayak yediği halde ses çıkarmayacak kadar uysal olduğu kadar, kör olduğunu da ortaya çıkaran olay.
habere göre üç yolcu arka arkaya kızın uzattığı ayağa takılmış, ayağa takılan yolcular "özür dilemiş" ama 19 yaşındaki kız özürleri kabul etmediği gibi 40-45 yaşındaki yolcuları tokat manyağı yapmış.

neresiydi burası?
kadir inanır esprisi yapmanın tam zamanıydı ama çaylak kadrosu espri yapmasa iyi olur kanımca.