bugün

ne vardı yani çarşafla oynasaydı bu zıkkımı? illa şort mu giymeli yani?
vatan'da ki haberden alıntı.

"ibrahimoğlu olayın ertesi günü Ayazağa’daki polis merkezine gitti, ancak karakolda kimsenin kendisiyle ilgilenmediğini iddia etti. Ardından Şişli Adliyesi Adli Tabibliği’ne giden ibrahimoğlu, dudağındaki patlağa rağmen kendisine darp raporu verilmediğini iddia etti, genç kız, yaşadıklarına isyan etti." ahhh ah.

olayın üzerinden çok süre geçmiş olmasına rağmen, zihniyet aynı zihniyettir.
olayın yalan olduğu patladı ama belli ki sözlükçülere ulaşmamış.
polis ifadesi ile olay zamanı gazetecilere anlattığı arasında ki çelişkilerde ortaya çıktı.
çelişki bir.
gazetecilere şort,polis ifadesinde şort yok demiş.
çelişki iki.
gazetecilere dayak yediğini söyledi.hastane raporuyla şikayete giden kızın hastane raporunda darp izi yoktur çıktı.
çelişki üç.
olay sırasında otobüste bulunan başka bir yolcu ifadesinde ise vuran kişinin 40 lı ya
şlarda ki erkek değil voleybolcu kızın vurduğunu söyledi.

ha bunları götümden uydurmuyorum alın size olayı ilk yazan gazeteden haber.

http://gundem.milliyet.co....2011/1425565/default.htm

şort giydiği medyanın uydurması denilmesine mahal vermemek için alın röportajında 1:50 de şort giymiştim diyor.

http://www.youtube.com/watch?v=zVuFMFi7XGg

buda bonus

http://www.trthaber.com/h...agi-yalan-cikti-5419.html

tabi yarın bu olayın kolpalığını kimse hatırlamayacak, ama herkesin kafasının bir kenarında voleybolcu kıza kısa şort dayağı diye bir şey kalacak hep.

hadi selametle kalın.
müstehaktır.sen bi karıs sortla otobuslere binicen bacaklarını açıcan filan.utanıyorum böyle insanlardan.
28 şubat tezgahlarına benzeyen ama o kadar başarılı olmayan tezgah.

Kardeşim dayak mayak yok. Şort yüzünden adam dövülmez bu ülkede. Şorta varana kadar "tam soplalık" daha neler var.
bence bir sorun olmayan dayaktır.
(bkz: gösterip vermeyen kız)
yalanlarla örtbas edilmeye çalışan dayaktır. ama sorsan mahalle baskısı yok, suçlunun bile korunmaya çalıştığı yerde neden bahsediyorsunuz siz? bir de tepki olarak eylem yapan kişilere "ramazan günü şortlarla yürüdüler" gibi saçma bir haber yapılmıştır. ramazan günü ne lan? ramazan günü normal gün değil mi? kişilerin haklarında bir değişiklik mi oluyor. medyanın çamura yatması ile sonuçlanmıştır.
milleti sindire sindire koyun yaptılar eskiden olsa o adamın amına koyarlardı orda da neyse.
otobüsteki diğer yolcuların neden tepki vermediğini hala anlayamıyorum. türkler eskiden haksızlığa dayanamazdı be abi.
yine müslümanlara laf atmak için yontulmuş bir haber daha.

bu uydurma haberlerin modası geçti, artık kimsenin de inandığı yok. hadi canım başka kapıya hadi...
madem döven adam müslüman o zaman kızın bacaklarına bakmayacak bu gerçek müslümanlık değil bu yobazlıkta sınır tanımadığımızı gösterir.kız özgür istediğini giyer o yobaz niye kızın yanına oturuyor duydukça kriz geçiriyorum ne hale getirdiler ülkemi,allah'ım sana geliyorum.
serbest çağrışımlara gebe olaydır.
(bkz: voleybolcu erkeğe erken boşalma dayağı)
kız bildiğin tikky ergen la. ben kısa şort olmasa bile çemçük ağzına vurulması taraftarıyım.
ceza aldımı almadı.sonuç olarak daha bunlar başlangıç.
yalan haberler ile dayak atıldığını idda eden voleybolcunun durumu
neden bu kadar şaşırılıyor anlamıyorum biz buyuz. bizim halkımızın yarısından fazlası o adam gibi düşünüyor herkes adamı kötüleyeceğine onun nasıl bu zihniyette olabildiği araştırılmalıdır ki bir daha olmasın böyle birşey ama olacak eminim yine olacak.
kadın döverek ahlaklı oldun değil mi?

diz kapaklarından tahrik mi oldun yoksa?

gücün anca bir kıza yetti değil mi?

aynı konumda bir boksör olsa ağzını açamazdın değil mi?

saç tellerinden dolayı azdın mı kızın?

ya da kalktığı yere oturmaktan korktun mu?

ya arkadaş aslında ben niye soru soruyorum ki, neden muhattap alıyorum ki beyni örümceklenmiş bu cahili.
diyeceğim şundan ibaret "bir gün bir yerde bende kısa(!) şort varken karşılaşmak dileğiyle."
bakınız ümit akça bu konuya dair neler söylemiş.

http://www.haber7.com/haber/20110813/Edeb-Ya-Hu.php
salak kemocanların fahri provokatörlük görevini layıkıyla yaptıkları olay.

şu olay üzerine tonlarca yorum yapan kemocanları yatırıp bir güzel hacamat yapmak lazım ya neyse.

mesele olayın olmuş olması, yaşanmış olması değil. olay hakkaten kemocanların tam istediği şekilde de yaşanabilir. problem değil. hem de hiç değil. memleketin ekseriyeti bu tür olaylara prim vermez. çünkü memleket insanı genel ahlak kaideleri ile özgürlük isteyen kimsenin sınırları arasındaki çizgiyi gayet iyi özümsedi. o yüzden bir tane, iki tane böyle olayın hiç bir mahiyeti yok, kimse de prim vermez böyle bir habere. tabi ki, beyin giruslarında derin atrofiler yaşanan postal yalayıcısı kemocanı tenzih ederim, bi s.ktirin gidin şimdi, huzurumuzu bozmayın şu ramazan günü.
tipik ramazan haberciliği. önce en muhafazakar biziz pozları verirler ardından "bu değerleri nasıl baltalarız" ın peşine düşerler. olay 28 temmuz da oluyor ama haber 8 ağustos ta yapılıyor. bizim malak sazan kemoşlar da "tipik türkiye", "ülke rutinidir.", " herkes sussun ve uslu koyunlar olsun isteniyor"...vd. atlıyor. yeter la gına geldi sizden. bsg. birde bunlar sazan olduklarını kabul etmezler inadına. kendi candaş medayanızın haberi. http://www.dha.com.tr/haberdetay.asp?Newsid=195686
Zaten kuzenimin sevgilisi de o şortlar yüzünden kıza sporu bıraktırmıştı.
gazetelerden alınan açıklama ;
--spoiler--
ibrahimoğlu’nun ifadesinde kısa şortla ilgili herhangi bir ifade kullanmadığı öğrenildi. Belediye otobüsünün şöförü ve bir görgü tanığı dayakla ilgili bir şey görmediklerini söylerken, polis 40 yaşlarındaki buğday tenli şüpheliyi arıyor.
28 Temmuz’da Bahçeköy-4. Levent otobüsünde kısa şort giydiği için darp edildiğini söyleyen ibrahimoğlu, elinde doktor raporuyla birlikte bir gün sonra Ayazağa Karakolu’na giderek, şikayetçi oldu. Bir yolcunun “Kadın vurmaya başladı. Erkek şahsı vururken görmedim” diye ifade verdiği belirtildi. Genç sporcunun “Darp ve cebir izi yoktur” şeklinde rapor aldığı öğrenildi.
--spoiler--

düşünce kahramanı vardır, olay kahramanı vardır. yarın birde şort giyip malakça protesto edecek şabalaklar vardır. gelin gaza gelin.
bu tur provokator haberlere 2011 yilinda hala inananlar varsa tek bir sey soyleyecegim :

(bkz: allah akil fikir versin)
http://gundem.milliyet.co....2011/1425565/default.htm
http://www.dha.com.tr/haberdetay.asp?Newsid=195686

--spoiler--
ibrahimoğlu'nun ifadesinde kısa şortla ilgili herhangi bir ifade kullanmadığı öğrenildi. Belediye otobüsünün şöförü ve bir görgü tanığı dayakla ilgili bir şey görmediklerini söylerken, polis 40 yaşlarındaki buğday tenli şüpheliyi arıyor.
28 Temmuz'da Bahçeköy-4. Levent otobüsünde kısa şort giydiği için darp edildiğini söyleyen ibrahimoğlu, elinde doktor raporuyla birlikte bir gün sonra Ayazağa Karakolu'na giderek, şikayetçi oldu. Bir yolcunun "Kadın vurmaya başladı. Erkek şahsı vururken görmedim" diye ifade verdiği belirtildi. Genç sporcunun "Darp ve cebir izi yoktur" şeklinde rapor aldığı öğrenildi.
--spoiler--

1 - şort mort olayı olmadığı kendi ifadesinde belli
2 - görgü tanığının ifadesine göre erkek vurmamış, kız vurmuş
3 - aldığı rapor da gayet açık "Darp ve cebir izi yoktur"

ne oldu kemocanlar ? sesiniz nerenize kaçtı ?
Şort giyen genç sporcuya otobüste psikolojik ve fiziksel hasar veren,ramazanda sokakta sigara içen kadına kendini Tanrı zannederek meydan dayağı atan birkaç aptal ve bizim vergilerimizle ayakta duran fakat taraflı yayınlar yapan,Tosun Paşa'ya bile sansür koyan TRT gibi ortak bir amaca hizmet eden tüm zihniyetleri kınıyorum.Bu ülke iyi bir yere doğru gitmiyor ve artık daha cesaretli kendini dindar sanan hükümet yandaşları.Ve kimsenin bu gidişata dur demeye niyetinin olmadığını geride bıraktığımız seçim sürecinde anladık.Uyu sevgili güzel ülkem!Bir gün halin Irak veya Suriye'den farklı olmadığında uyanırsın nasılsa