bugün

vodafone'nun hediye şeysi.
pek beğenilmez.
görsel
günlük 1 gb internet çıktı. hiç yoktan iyidir.
görsel
çarkına zçam onun genellikle 1 sıkımlık diş macunu falan çıkar.
görsel
Çarkın her yerini internet yapmışlar.
4 günlük 3 GB.
görsel
20 gb verdi
akıyor maşallah
görsel
Geçen hafta 1 günlük 10 GB verdiğinde oyun indirip durmuştum.
Haftalık 3-5 GB verse bir işe yarayacak da günlük 10-20 GB vermek tam komedi.
Yinede bir hafta geçerli, gece 00:00 sabah 06:00 arası kullanılabilen 5 gbden bin kat iyidir.
20 liran hayırlı olsun kardeş.

Bugün bir müşterisini şikayetvar üzerinden 10.000 liralık dava etmiş firmanın bozuk çarkı.
inşallah internet verir.
bana internet verip duruyor. *
1 günlük geçerli 10gb vermistir. Nasil bitirecegimi şaşırdım.
bir bok çıkmıyor. en iyisi türk telekom sil süpür
saatlerdir çalışmıyor.
yoğunluktan dolayı bana 2 gb hediye etti.
Son zamanlarda artık çalışmayan çark. Bilerek yapıyorlar gibi sanki.
normalde çok vermez ama nedense bana sürekli internet verip duruyor. ama benim dakikaya ihtiyacım var.
4-5 seferdir sürpriz diye boktan şeyler veriyor.
cigabayt ver lan.
Geçenlerde 20cb birden verdi. Arada sürpriz geliyor. En son 5 günlük yine paket verdi.
kahve Makinesi falan alabilirsiniz.
görsel
Başlığı görünce size %90'ında tutan çark hilesini göstermek için uygulmaya girdim ve çarkı çevirdim fakat şöyle bir şey çıktı:
Yine çevirdim yine 2 GB geldi. Size bir ara ekran videosunu çekeyim.
internet yerine, habire kullanmadığım indirimleri veren çark. sen böyle yaparsan ben de başka operatöre giderim haberin olsun. zaten çekme sorunun var, bir de bununla üstüne tüy dikme. ıslak mendil vermeyen işletmeden farksızsın gözümde vodafone.
Merak etme turkcell salla kazan da cacığa bağladı. El altından veya belki de alenen anlaştılar üç operatör artık ne tarife veriyorlar ne bişey. E köpeksiz köy bulunca değneksiz gezenler normaldir. Devlet yok ki şunlara rekabeti ihlalden göt üstü oturtsun. Kaldı ki başta turkcell hepsi zaten devletteki akp zilletinin arpalığı olmuş. Bi laf var ananı siken kadı kimi kime şikayet edicen..
Gelmiş geçmiş en boş GSM uygulaması ve kampanyası. Napayım senin dandik indirimini.
güncel Önemli Başlıklar