bugün

katıldığı direkt hat programında , “Diyelim ki batmak üzereler, ilk önce Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı mı yoksa Ukrayna Cumhurbaşkanı Poroşenko’yu mu kurtarırsınız?” sorusu sorulan ve bu soruya “Birisi boğulmaya karar verdiyse onu kurtarmak artık mümkün değildir” cevabını veren rus lider.
Eski Kgb Ajanı Karizmatik Rusya cumhurbaşkanı. kendisi için güzel bir klip yapılmıştır. Tehlikeli adamdır.
Buyrun
https://youtu.be/RhfjMH5etj8
"Türkiye ile değil siyasetçilerle sorunlarımız var" demiştir.

http://www.sozcu.com.tr/2...sorunlarimiz-var-1183968/
görsel
ülkemizde erdoğan'a demediğini bırakmayanlar tarafından yere göğe sığdırılamayan diktatör bozuntusu.
çüksüz ibnedir.
türkiye'nin barışmak için ayağını öptüğü cbaşkanı.
Eskiden karizmaydı. Şimdi kezban gibi tirip atıyor. Yakında twitter'dan Türkiye'yi takip edip ertesi günü de unfarovlar.
Türkiye'ye çok ters politikaları var ve günahım kadar sevmiyorum fakat adam kendi ülkesinin menfaatlerini her şeyden üstün tutuyor. bu yönüyle de takdir ediyorum. suriye'ye girerken biz kendi çıkarlarmız için suriye'ye asker gönderiyoruz dedi.

bizim erdoğan 3 milyon potansiyel canlı bombayı dünya barışı adına ülkeye aldı VE tüm faturayı türk halkına ödetti. şimdi de ab ile para için pazarlık yapıyorlar. yarın ne olacak? vizyon yok, misyon yok, devlet politikası hiç yok.

Şimdi bunu dedim diye beni rusçu hain ilan edecek gerzler ama işte onların kapasitesi de bu kadar.
görsel
her ne kadar kama tarkan kagan kendisini kadın olarak gösterse de ben bu herifi duruşu itibariyle beğeniyorum.
görsel
Adam gibi Adamdır. eski Kgb Ajanı olan Rusya Reis-i Cumhuru.
Putin akıllı ol ağzına küsküyü veririm bak.
Rte ye sağlam ayar verdi yanlız.
alkolü yasaklamak için elinden gelse kadın kılığına girecek olan diktatör.
Rus turist sayısında önceki seneye oranla %79 gerileme olduğu için ve ülke ekonomisine hayırlı olması vesilesiyle zamanı gelince hükümetin özür dilemesini bekleyen bir devlet başkanı.

Sonuçta cumhurbaşkanımıza ülke yönetimi konusunda rol model olmuş bir zat.

Hükümetimiz gerekeni yapacaktır. Seve seve.
akıllı adamdır vesselam.
gençliğinde oto kaportacıda sigortasız çalışan kalfaya benzeyen rus.
görsel
Örnek aldığım, bulunduğu seviyeye hakkıyla gelmiş lider.
dave mustaine dudaklı.
goy goy teyyareyi dize getiren lider. https://scontent-lhr3-1.x...8b7780391&oe=57C4EC62
deyyus-u ekber'e canlı yayında zorla v*tka içirtip d*muz eti yedirmeden durmayacak sanırım.
Hürriyette okuduğum habere göre kendi insaninin türkiye ye turist olarak gitmelerini kisitlayan kararlari kaldirmiş.adam ülkesinin insaninin özgurce seyahat etme hakkina karişmış cok ilginç. Nede olsa eski kgb li..
katarina'nın intikamını fena aldı adam.
40 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin devlet başkanı.

--spoiler--

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in aylık geliri 80 bin dolar olarak rapor edilmiş. Ancak siyaset bilimci Stanislav Belkovsky ve eski dostu hükümet üyesi Ivan Rybkin gibi isimler, Putin’in Gazprom ve Gunvor gibi petrol ve doğal gaz şirketlerinden kendi üzerine 40 milyar dolar geçirdiğini iddia ediyor. Destekçisi oldukça fazla olan ve 2012 yılından beri Rusya Devlet Başkanı olarak görev yapan Putin’in gerçek mal varlığı bilinmiyor.
--spoiler--
edit: serveti başka bir kaynakta 70 milyar dolar olduğu belirtiliyor.