bugün

sabırsızlıkla beklenen oyun mafia 2'nin baş karakteri, oyuncularının hayat vereceği herif.

görsel

(sağdaki herif)
bir insan hiç mi gülmez? dedirten, Mafia 2'nin ana karakteri..
Pembe takım elbisenin bile yakıştığı herif.*
oyunu bu gece yeni bitirdim, çokta keyif aldım ilk kez bir oyuna satıcının yönlendirmesine göre bu kadar para ödedim(90 TL) indirimdeymiş. değdi doğrusu. ayrıca vito adını altyazı seçeneğini açana kadar vino diye anlıyordum * bence mafia III olursa bunda da vincent vega olsun karakter.büyük tuzağı izleyenler zamanında bilir.
oldukça karizmatik mafia 2 karakteri. zira bi insana en bok giysi bile bu kadar mı yakışır ? adam dünyaya mafya olmak için gelmiş resmen. ama oyunun sonu dramatikte olsa bazı saçmalıklar gözden kaçmıyo. mesela oyunun ilk başında herkesi vuran italyan askerleri tam vitoya sıra geldiğinde teslim oluyolar. ki vitoda italyandır. ikincisi fabrikada joe onu tanımadığını söylerse öldürülecektir. telefondan cevap gelmeyince artık vito için tam hazin son başlayacakken, son anda joe telefonu açar. bir insan bu kadar mı ballı olur amk ? he unutmadan üçüncüsüde hapiste olmuştu. ama yinede nvidia ekibinin bu karakter için güzel bir son hazırlamaları gerekirdi. ya da bunu okuyucuya göstermeleri.
marlon brando yu baz alınarak hayat verilen mafia 2 nin cool, havalı ve yakışıklı mafyası.

bebek yüzlü siması ile mafya işlerinde ne kadar başarılı olur diyenlere adam zeki o bile yeter...

(bkz: zeki çevik ahlaklı)
Kunduralarıyla etrafa dehşet saçan karekter.
fena karizmatik adamdır. eğer bana birisinin yerine geçme imkanı verseler vito scalettayı seçerdim heralde. (bkz: adamsın reyizim adam)
mafia 2 oyununda baş karakter, yönettiğimiz karakterdir. karizmadır. taşşaklıdır.
adamın kare köküdür.
Mafia 2 nin Karizmatik,zeki ve Serseri Ana Karakteri'dir.Tek talihsizliği Joe Gibi bir bok çuvalı ile bu işlere girmesidir.
sıradan bir ana karakter. mafia 2yi severim sayarım ama vitonun diğer ana karakterlerden bir artısı yok yani, klasik iyi olan ama her türlü bela kendisine bulan ana karakter işte.
Eğer bir oyun karakteri olsaydım vito olmak isterdim. Adam karizma fışkırıyor.
görsel
gelmiş geçmiş en retro, en karizmatik, en sevilesi oyun karakteri.
Mr. Scaletta adamdır bee.