bugün

Cidden zor herodur. Fakerin item seti runu yetenegi ayni yaparsin yinede faker kadar vuramazsin bu heroyla.
sadece oynayın hiçbir şey yapmayın, sadece oynayın o kadar. 2000 - 3000 (bin) vuruyor.
Oynaması basit denmiş bu çok saçma olmuş mekaniği en zor herolardan bence dün açtım, şu an metada mid de deli gibi oynanıyor 20 ap ile ölüm kusabilen bir hero.

Oynamak var oynamak var.
Çok güzel herodur.
Ultimate'i alana hasar vurur. Sonra saniyede hasar vermeye devam eder. E ve Q çok işlevsel W biraz tutturma işidir. Mobil değil bu da sıkıntı. Ama çok güçlü o kesin.
guzel bir hero cok saglam. Ilk aldigim gun sacma sapan entry ile kotulemistim. ama goruyorumki haksizmisim.
Oldukça kuvvetli. Kullanmasini bilenin elinde
2 defa botlarla 3 defa ise yapay zekaya karşı oynayarak e skillini kullanmayı öğrendiğim hero. yani mantık olarak öğrendim gerçek oyunculara karşı tabi ki zorlanacağım fakat beceremeyenlerin çöp hero demesine şaşmamalı doğrusu. pratik yapıldıktan sonra kullanımı çok kolay ve zevklidir ayrıca çok can yakar.
Mid lane deki vazgeçilmezim. Kaçışlarda zorlanabilirsiniz ama verdiği hasar bunu unutturur. 100 can kaldığında bile komboyla canlı kalıp kill aldığım çok oldu. Oynamasını bilmeyenler shut up please.
oynamayi bilmeyenlerin cop dedigi hero. yazik...
sözlüklere rahmet olarak gönderilen state-ül art.
linux ile ilgili bilgilendirmeleri için teşekkür edilmesi gereken iyi yazar.
#(#16525661)güzel yazmıştır.
(#13004624) güldürmüştür. nick altında adresi verilen bir çok ayar başlığının silindiğini görünce başlığı açanlara acımış olmama sebebiyet veren yazardır.
(#15886497)
söyleyen ne dese boş okuduğunu anlayan olmadıkça...

o yüzden böyle zeki adamlar çok kıymetli... kendisine teşekkür ediyorum...
arastirmaci yazar...
(bkz: #15899728)
(#15394643) gece gece güldürmemiş, sıçırtmıştır.
hbbiaya yavşayan yazar.
Şu sıradan kişilerin ortalığa içi boş laflar atma alışkanlıkları var ya, işte ona denir. Medeniyetin göstergesi olan farklı düşüncelere saygı özelliğinden mahrumdur. Eleştirdiği kesimden bir farkı olmayan kişi.
hardcore kemalisttir. cemaatleşmenin her türlüsünden nefret eden bana şakirt demiş. yavaş, yavaş bit.
(#14519332) dikkat et de 21. yılda sana musallat olmasın zeki şey.
x man origins wolwerine filminde logan karakterinin abisi rolünde karşımıza çıkan rolünü başarıyla yapan yabancı oyuncu.
(#13077938) lafı koymuş. tebrik edilesi yazar. *
(#12934791)

cinsiyetçi ve ataerkil toplum yapısı zihniyetinde, daha çağdaşlaşamamış yazar.
bana emir vermiş, "soğanları doğra" diye. kendini ne zannediyor çok merak ediyorum. kadınlara nasıl davranması gerektiğini öğrenememiş.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
türk kızlarını feci derecede yeren yazar.
acaba bir türk kızından tekme mi yedi anlamadım aslında?
hbbia hayranı yazar.
8. nesil olmasından kaynaklanan bir durum *
zamanla sende sıkılırsın. *