bugün

Gerçekleşen transferdir. Moses bu gece 01:20’de istanbul’da olacak. Evet.
Nihayet sonuçlanmıştır. Fenerbahçemize hayırlı olsun. Olacaktır da. Ama gene de tam emin değilim. Çünkü messi'yi de getirsen, buranın suyundan mıdır bilmiyorum adamların dengesi değişiyor. inşallah moses gerçek moses gibi katkı verir.
chelsea Kulübü ve oyuncunun kendisi ile 1,5 yıllığına kiralık olarak anlaşılmış, dün gece oyuncu istanbul’a inmiştir.
Fenerbahçe‘Ye hayırlı olsun.

görsel
görsel
Aklınca dalga geçenler neye dayanarak bunu yapıyor anlamıyorum. Sanki tavşanlı linyit spor'dan mükerrem'i aldık. Conte zamanında chelsea'nin vazgeçilmezi ve liverpool'da da oynamış ünlü birini aldık. Kaldı ki moses dediğimiz adam at gibi koşan, kondisyonu mükemmel olan, yırtıcı, hırslı, kuvvetli bir karaboğa. Ersun hoca onu sağ açıkta, yani kanat forvet olarak değerlendirecek. Sow gibi. Ve Şimdiden yazıyorum. O gülen tayfanın takımına Kadıköy'de boruyu döşeyecek.
ıngilterede gitmediği kovulmadigi takım kalmamış adamin

ama bu mallara sorsan dünyanın en iyi orta sahasi..

ziktirin gidin amk.

yallah kümeye totoşlar.
yalnız gittiği her takımda siktir yiyen sneijder'i (inter bile kötü gitmesine rağmen kadro dışı bırakıyordu) dünyanın en iyi ofansif orta sahası zannedenler moses'e laf ediyor. biz en iyi orta saha demedik kardeş. mevcut şartlar altında çok iyi bir transfer.
Şu şartlarda gayet başarılı transferdir, izlemeden etmeden bok atmak gereksiz. Uyum sorunu yaşamazsa adından söz ettirebileceğini düşünüyorum.
hele sadık dışın da bir transfer yapabildi comolli bey.