bugün

infected mushroom'un goa trance yapmaktan vazgeçtiğini bağırdığı albümdür.önceki albümlerinde kendi tarzlarında oluşturdukları eğlencelik elektronik müzik kavramını elektro gitar ve davul da ekleyerek zenginleştirmeye çalışmışlar.olmuş mu? bence değişimi kabul edebilen biri olarak olmuş.emma değişimi bu grupta bu denli uç bir noktada görmek istemezdim.yinede before eski tarzlarına uyan bi parça olarak gayet leziz ve şunu da söylemeliyim kibecoming insane de yerinde durabilicek insan evladı tanımıyorum.bir de canlı dinleyelim bakalım,beğenmezsem botumu çıkarıp kafalarına atıcam söz.

zorunlu edit:dinleyenleri yahudi sempatizanlığından fanlık müessesine geçirdiğini söyleyebilirim en fazla; ne kadar yağlasam boş.tüketicem korkusuyla dinleyemiyorum bile artık.
infected muhroom'un 2007 yılında çıkmış albümü.

özellikle heavy weight ve before yüksek sesle inletilesi. becoming insane ise apayrı bir olay; ardılında çıkarttıkları becoming insane promo cd'si ile tamamlanan bir tatmin puzzle'ı yaratmış.

üzerinden bir sene geçtiği için üzgünüm, şimdiye "nasip"miş dinlemek...
infected mushroomun yer yer gitarla süslediği gümbür gümbür, hopalatan zıplatan albümü.

albümdeki şarkılar :

1. "Becoming Insane"
2. "Artillery"
3. "Vicious Delicious"
4. "Heavyweight"
5. "Suliman"
6. "Forgive Me"
7. "Special Place"
8. "In Front of Me"
9. "Eat It Raw"
10. "Change the Formality"
11. "Before"

ayrıca becoming insane bir infected mushroom devrimidir.
içeriğiyle olduğu kadar ismiyle de hafızalara kazınan infected mushroom albümüdür.
tek kelimeyle muhteşem bir infected mushroom albümüdür. heavyweight favori, in front of me plasedir nazarımda.