bugün

+fahrettin abi
-ne var
+abi sana borcum vardı ya hani
-eee
+abi şey yani ben hani
-vereceksen ver vermeyeceksen siktir git
,,,
(bkz: sakin ol aşık)
(bkz: o hikayedeki mal benim altyazılı entryler)
vakt-i zamanında bir arkadaşımın arkadaşına, teoman ın söylediği cümleyi hatırlattı.

olay şöyle.

--spoiler--
kız bir gün tesadüf eseri, teoman ı görüyor. inanamıyor, takip ediyor. Teoman bir süre sonra evine giriyor. kız heyecandan çatlamak üzere iken, zili çalıyor.

kapıyı açan teoman ın karşısında dili tutuluyor kızın. Buyrun diyor teoman tüm kibarlığı ile. Kız ben senin çok büyük hayranınım falan da filan da bir güzel yalanıyor.

kısa bir sessizliğin ardından, teoman abi, hayatın gerçeğini bu salak kızın yüzüne vuruyor.
-sevişeceksen gir içeri, sevişmeyeceksen siktir git."

--spoiler--

tabi kız ne yaptı, dediğini mi yaptı bilemiyorum. Ha tabi bu kızın yerinde olup teomana kendini siktirmek isteyen binlerce hatun olduğunu da biliyoruz!
bu kadar basittir duygusuz sex isteyen her bireyin söyleyecekleri. elini becer daha iyi.
(bkz: çıkma teklifi edip evet alındıktan sonraki ilk söz)
Açıksözlülüğün dibidir. Bir " ben senin ruhunu seviyorum herşey zamanla olur" yalanı değildir.

Ne güzel niyetini belli etmiştir. Ha hangi kız "ay öyle deme al şurdan istediğin kadarını" cevabını verir tartışılır ama, en azından binbir süslü cümle kuran gizli abazadan çok daha takdir edilesidir.