bugün

ne denirse densin sikinde olmayacağı için boş sözlerdir.

(bkz: yorma sen o güzel kafanı)
aklınca karşısındakini üzmek istemeyen ve dürüst davranmayıp vefasızlığın daniskasını yapan zevata söylenecek sözlerdir. şimdide pişmanlık şarkıları söylüyor ama o şans bi kere olur tatlım.

ulan dosdoğru olsan şimdi herşey başka olabilirdi,
Siktirgit vefasiz sevgili.

Zipkin gibi fiissek gibi, yani kursun ne ola ki?
amına kodumun orospusu.
Şimdi sana çay söylesem sen onu da soğutursun....
siktir git.
kurşun sözlerle alakası olmayacak sözlerdir. bunlar ne lan? kurşun sözler bunlar mı amk? bildiğin küfür olm bunlar.
arabesk rap parçaları arattırıp içinden birer cümle seçin.

vefasız sevgiliye söylenecek kurşun gibi sözler ne ya la?
Madem beni sevmeyecektin o zaman neden sana seslendiğimde sanki hayatın buna bağlıymış gibi güldün? birdaha asla öyle gülemeyekmişsin gibiydi, kimseye öyle gülmeyecekmişsin gibi.. gördüm seni, gözlerinin içinden gördüm seni. "Götür beni buralardan lanet olsun hadi, hiç gelmeyecekmişiz gibi gidelim!" der gibi güldün. Hayatımda görebileceğim en güzel şekilde güldün. Ya ne yapsaydım aklımı kaçırmasaydım da? Seni sevmeseydim de ne yapsaydım? bilmiyor muydum sanki arkadas oldugumuzu, daha fazla olmaması gerektiğini? Seni sevmemeyi beceremeyecegimi anladığımda sana söylemeseydim de ne yapsaydım? Tamam sen hiç beklemiyordun belki böyle bır şey ancak bende aklımı kacirtmani beklemiyordum. Sanki ben çok mutluydum gözlerimi kaçırdığımda senden? Beni görünce suratının asılmasından çok mu mutluydum? Belki aynılarını bende sana yaptım ama neden sonra,? Hersey bitmiş ve sana dediğim gibi siktir olup giremediğimde, sırf göğüsümün icini lapa haline getirdiğin için kendimi koşe bucak omzuna atacak birini bulup ona yazdığım kocaman bır defter dolusu yazıyı beni anla diye sana verdiğimden sonra, beni ilk defa aramak istedin, hoşlandığını söyledin?
Neden benimle dalga gecer gibi konuşmuyorsun şimdi de? Yanına geldigimde belki ben konuşamıyorum belki beraber susuyoruz ama neden sıkılıyorsun o zaman hoslaniyorsan?
Lanet olsun kısaca,. Tumblr hesabına girdiğimde duydugum şarkılarla konuşmamıza lanet olsun kadın. Bes para etmemenden lanet olsun. Özür dilerim her şey için ama her baktığımda gökyüzünü seyrediyormuşum gibi düşünemediğim ama öldüresiye güzel olan gözlerine lanet olsun, ama iyiki o gün güldün sağol. Hepsi benim acizliğimden yaşandı afedersin. Belki affetmezsin. Ama olsun, yinede lanet olsun bana. Sevecek onca seyin arasında hala seni ayırt edebilmeme lanet olsun kadın.
Olmayan sözlerdir çünkü adı üstünde vefasız sevgiliye ne derseniz diyin bir kulağında girecek ötekisinden çıkacaktır.
Kalpte kemik yok ama en çok orası kırılıyor eyyyyyyyyyyyyyyyyyy zalım.