yüzünüzün güzelliğini bozan uçuk için novartis firması tarafında çıkarılmış uçuk kremi. çok ama çok etkili.*
"uçuğunuzu çıktığı yere geri sokar" şeklinde bir reklam sloganına sahip olması gereken mucizevi ilaç.
dudagımın üzerindeki o lanet uçuktan kurtulmak için kullandığım ama bir türlü faydasını göremediğim , ciklet boyunu geçmeyecek kadar boyuyla fiyatını karşılaştırınca bir uçuk daha çıkartabilecek kabiliyetteki uçuk kremidir.
iki gündür bir uçuk için on lira vermeye gerek yok geçer iki güne diyerek bekledikden sonra bir tarafta olan uçuk öteki tarafada geçerek yavaş yavaş joker görünümünü almam nedeniyle gidip aldığım, minicik tüpüyle çok şirin duran uçuk kremi. *
zovirax çakması uçuk kremidir.
başarılı çalışmadır.
ne zaman neden aldığımı hatırlamadığım, sabahtan beri inşallah işe yarar diye kullandığım, oldukça pahalı ama şirin kutulu bir uçuk ilacı.
Prospektüsünde, uçuk çıktığında alınması gereken önlemler başlığı altında 'Oral seksten kaçınınız' ifadesi de olan, 2 saat ara ile günde en fazla 8 kere olmak üzere 4 gün kullanılabilen, bu süre sonunda sonuç alınamazsa doktorunuza danışılması öğütlenen etkili uçuk ilacı.
uçuklarımı iyileştiremeyen miniminnacık kremdir kendileri.
4 günde sonuç veririm edası taşır.

etkili mi deniyoruz, göreceğiz..
uÇuk gibi ölümcül bir hastalığın (!) devası...
biri bir günlük diğeri iki günlük iki uçuğumu, bir gün kullanmayla gayet iyi bir konuma getiren ufacık tüpüyle şu aralar 12,5 tl'ye satılan uçuk kremidir. daha önce daha ucuz bişey kullanıyordum ama hiç bir etkisini görmemiştim buna da ön yargılı yaklaşmıştım ama mucizevi bir meretmiş.
her senenin bir günü thanksgiving düzenlenmesi gereken ilaç. Ilk kullanımda acıyı yüzde 90 kadar azaltıyor, 2 veya 3 güne kadar uçuğu tamamen kurutuyor.

Not: tadı pek iyi olduğu söylenemez, ağız içinde çıkan uçuklara kullanmayınız.
efenim çok afedersiniz bi sikime yaramayan uçuk kremi. orospu çocukları.
zamanında üst ve alt dudaklarım boydan boya uçuk olmuştu. bu ilaç 1 haftadan kısa sürede hepsini temizlemişti. tavsiye bir antiviral krem.
2 gramlık tüpü 38 tl olan uçuk kremi.
Dudaklarimin kenarında 2 ayda bir bağışıklığım düştüğünde yada azıcık güneş görünce uçuğum çıkar. 3 günde geçiriyor.