bugün

bi de bu çıktı. yakında daha çok duyarsak şaşmam. sanki bu pezevenkler canını verdi bu toprak için de gelmiş bol keseden vatan hakkında atıp tutuyor.

adamdır.
ağzına sağlıktır.
kimseye peşkeş çekmeyen milliyetçidir. peşkeş çeken başkaları.
Doğru der bunlarda ülke kurup yönetemeyecek göt olduğunu bilen adamdır.

Türklerin de çocuk yaptığını bilir almanlar da türklere diyordu e orası hala Almanya nüfus artarak ülke ele geçirilmeyeceğini bilen türk'dür.
bazı zeka küplerinin inatla anlamadığı bir şey var; bu vatan bize mirastır. ama öyle bu bizimle olmak istemiyor verelim toprağı diyerek peşkeş edilebilecek bir toprak değil.

şimdi bu zeka küpü sanıyor ki biz canını ver sonra konuşursun 'a inanıyoruz. yok öyle bir şey zeka küpü. biz vatanın zararına olacak şeyler için ahkam kesmekten bahsediyoruz yoksa ülke iyiliğini düşünen bir adam verelim kurtulalım demez zaten ya da ona bir sözüm olmaz. ayrıca puştluğunuzu kalkıpta benim bencilliğim olarak göstermek de ayrı bir komedi. bu saçma sapan fikri savunan adam da ben türküm filan demesin sadece korkak hergelenin tekidir.
Adamın dibi olan türktür, yüzyıllardır böyle gelmiştir ve böyle devam edecektir.

Şehitler ölmez, vatan bölünmez.
Buyrun benim, bir derdi olan varsa bana yazsın vereyim cevabını.
Bilinmesi gereken tek gerçek, Ülkenin çoğunluğu ne derse desin, ister nüfusun % 90'ı kürt, Yobaz vb. olsun, ister aynen 19. YY da olduğu gibi bütün süper güçler ve onların desteklediği terörist guruplar ayaklansın!

Değişmeyecek bir gerçek vardır! Bu ülkede bu talepleri yerine getirmek için minimum 5 milyon Türkü öldürmek gerekir! Tabi 5 milyon Türk öldürene kadar, Türk bunun kaç katını öldürmeye dünden razıdır!!! Bu amacı güdenler 20-30 milyon kayıp vermeyi göze ala bilir mi!

Kimse 5 milyon derken sadece ülkücüleri filan kast ettiğimi düşünmesin! Bu ülkede ülkücüleren çok çok daha vatan sever, gözü çok çok daha kara, eğitim, birikim olarak çok daha büyük imkanlara sahip, yeri gelince kalemle, yeri gelince silahla savaşmayı çok çok iyi bilen milyonlarca insan var! Bunu Atatürkçü, genetik olarak Türk bir Ateist olarak söylüyorum!

Asıl sorulması gereken soru, böyle bir bölünmeden sonra Türklerin kullanmaya başlayacağı, kuracağı terör örgütleri ile kim baş edecek, bunları kim durduracak!!! Topu topu 30-40 kişilik, Jitem adı takılan adamlarla bile 30 sene dünya bir araya geldi baş edemedi! Bir anda ortadan kayboldular! Ama ortaya 3-5 salak çıkıp Jitemi biz kurduk vs diye kitap yazıp bundan para kazandı!!!

Bölünme yaşandığı anda ana yasa, devletin ismi, milleti adı, kanunlar vs tamamı değişmiş, Türk devleti resmi olarak tasfiye edilmiş olacak! Haliyle Türklerin yasal silahlı mücadele hakkı ortaya çıkmış, bunu da engelleye bilecek kanun, hukuk düzeni ortadan kalkacak! Bu düzenlemeyi yapanlar Resmi olarak düşman devlet konumuna düşecekler!

Bunların tamamı kılıfına uydurulsa bile bugün bir kimyasal silah koltuk altı spreyi büyüklüğünde!!! Türkler ile Kürtlerin uygulaya bileceği terör arasındaki fark gayet aşikar sanırım! Tabi binlerce yıl süre gelen Psikolojik Harp kültürünün ortaya çıkaracağı eylemlerin ne denli enteresan olacağı da malumdur!

En zor savaş, Devlet, Ordu, olarak hukuka, kanunlara uyumlu şekilde savaş vermektir!

En Kolay savaş ise kanun, siyaset vb. hiç bir engel tanımadan kirli terör savaşıdır!!!

Bu gün bütün dünyayı karşısına alıp savaşan topu topu 30 bin işid çapulcusu en fazla Ortalama bir Türk komando birliği kadar bir eğitime sahiptir! Zaten kullandıkları silahlar, eğitim biçimleri vs. de Komando Birliklerine çok benziyor! Tabi bir de Bordo bereliler, SAT/SAS, JÖH vb. nin her birinin ayrı ayrı neredeyse Işid mevcudu kadar olduğu gibi gerçekler vardır! Bu gruplar bir gün üniformayı çıkarıp terörist gibi gayri nizami harp uygulamaya, psikolojik savaşa ağırlık vermeye başlasa sonuçları, boyutları nasıl olurdu!

Yada Çeçenlere bir bakmak gerekir! Koca Rusya ordusu ve devleti, topu topu 3-5 Çeçen ile neden mücadele veremedi! Bu Çeçenleri kim eğitti bunu da bir sorgulamak gerekir!!!

Bir Türkün yaşadığı her coğrafyada o bölgenin diline, fiziksel özelliklerine uyum sağlaması diğer milletlere oranla çok çok daha kolaydır! Gittiği bölgede kamufle olması genetik mutasyon gibidir. Bir Almandan daha Alman görünmesi, Bir Amerikalı'dan çok daha iyi ve güzel aksanla ayırt edilemeyecek şekilde dil konuşması, Diyarbakır'da yaşayan bir kürt ile gerek fiziksel gerek aksan olarak ayırt edilemeyecek özelliklere sahip olması gibi bir gerçek vardır!

Örneğin özerklik sonrası, Fransa, Hollanda, Almanya, Belçika, ingiltere vb. ülkelerde sürekli; kürtçe konuşan, pkk mühimmat, silah, üniforması vs kullanan birileri sürekli stratejik noktalara saldırılar düzenlese, sürekli kaos yaratsa, eş zamanlı da birileri Avrupa da yaşayan ve bu olaylardan sorumlu tutulan pkk'lılara karşı eylemler düzenlese ve ortalık mahşer yerine dönse, aynen Türkiye gibi sürekli terör eylemleri olsa, sürekli bir kaos ortamı yaşansa acaba bu ülkelerin pkk ve kürtlere karşı sabrının tükenip tamamını sınır dışı etmesi, pkklıların tamamını asması, Türkiye'de özerkliğe verdiği desteği tamamen çekmesi kaç gün sürer!

Görüldüğü üzere özerkli, bölünme vb. bir durum yaşandığında sonuçlarının haddi hesabı yapılamaz boyutlarda olma olasılığı çok yüksek!

Bunları sıradan vatandaş olan bizler dahi düşünüp, akıl ede biliyorsak ömrü strateji, savaş, psikolojik savaş, gayri nizami harp vb. çalışmalarla geçmiş, bunlar üzerine eğitilmiş insanlar neler akıl ede bilir ve neler yapa bilir bir düşünmek gerekir!

Tabi diğer Türki Cumhuriyetlerin de tam ortalarına kurulacak bir kürdistana nasıl tepki vereceği de sorulması gereken soru!
vatan bölünmez demek için sadece milliyetçi olmak şart değildir. bulunduğu vatan üzerinde huzur içerisinde yaşamak isteyen herkes vatanın bölünmesine karşı gelmelidir. vatanın temelleri atılırken yaşanan zor zamanlar daima hatırlanmalı ve bu mirasın korunmasında tek yürek olunmalıdır.

desem de bir tane ayrılıkçı pezevenk gelip kürtler pırtlar zortlar deyip yine ortalığı karıştıracak.

insanlığın tarihinde hep vardı bu piçler hiç de bitmeyecekler. biz bilinçli güruh bunların varlığını bilip ona göre atacağız adımlarımızı...

yani böldürmeyeceğiz bölünmezi!!!
Evet belki bu ülkede hakimler savcılar yok ama kimse unutmasın ki bu ülke de tsk var öyle kolay verilmez vatan toprağı.
hı hı, evet, kangren.. bacaklarda da varis başlangıcı var ayakta fazla durmamak lazım..

kangren senin beyninde be yazar!

Senin mantığınla yola çıkarsak yüzyıl önce Çanakkalede, Sakaryada, yurdun her yerinde kangren vardı. sen sanıyor musun ki kesip atınca her şey düzelecek; ülkenin dört bir yanında çiçekler açacak, kelebekler uçuşmaya başlayacak. musul kerkük kesilip atıldı da ne oldu? hala kanayan coğrafya aynı yer değil mi? Bölünme denen şey çözüm olmaktan çok uzak, deli saçması bir söylemdir. Ne olacak bölününce? Askerimize saldıran insan olmaktan uzak mahluklar bölünmüş topraklara giderek orada esnaflığa mı başlayacak? Silahlarını açık arttırmayla satıp sermaye yaparak müteahhitlik mi yapacak? Kütüğü Mardine, Hakkariye bağlı olanlar istanbuldan göçüp kütüklerinin olduğu yere mi gidecek?

Bir de halkların barışı, halkların kardeşliği gibi ikilemeler ezberliyorlar; sağda solda böyle zırvalıklardan bahsediyorlar. Halklar kim kardeşim? Halk ben değil miyim? Benim kürt komşum değil mi halk? ben zaten kimseye küs değilim ki nasıl barışayım? Hem halklar ne demek? Halk zaten bu ülkede yaşayan vatandaş demek değil mi? neden bu "halklar" diyerek milletin bölündüğü intibasını uyandırma çabası? Ben kürt kökenli komşularımla, arkadaşlarımla oturup çay içebiliyorsam, tavla oynayıp şakalaşabiliyorsam kimse bana kürtler bu ülkede dışlanmış millettir; öteleniyorlar falan demesin. Onlar sadece kökeni bu ülkeye zarar vermek için seçilen coğrafyaya dayanan insanlardır.

Vatan bölünmez kardeşim. Çanakkalede, Sarıkamışta şehit olanlar boşuna mı vazgeçti ailelerinden; sevdiklerinden? Hiçbir siyasi hareketin mensubu olmayan kimliğimle, belki de türk bile olmayan karadeniz kökenli ırkımla kendimden çok emin bir şekilde söyleyebilirim ki "vatan bölünmez diyen milliyetçi türk" sonuna kadar doğruyu söyleyendir.
bölünmezse amk diye cevap vermek istediğim angut türk'tür. lan bölünse de kurtulsak.

sikmişim diyarbakırını, hakkarisini amk. bursa'da yaşadığım şehirde bir tane kürt kalmayacaksa bölünmesine dünden razıyım. ne hayrı var bu doğu vilayetlerinin bize ? kim gidecek oralara amk ? sorundan başka ne sikime yarıyor? kendi şehirlerinde de durmayıp, güzelim türk vilayetlerinin içine sıçıp bırakıyorlar amk. istanbul'u hindistan'ın delhi şehrine çevirdi göt oğlanları arap ve çingene çapulcular ile birlikte.
kürtçüleri kudurtmuştur. 40 yıldır toprak alacağız derken dağlarda açlıktan nefesi koka koka leş olmuş, bebek katili olmuşlardır. önder dedikleri kişi kendi anasını yengesini siken bir sapık tam kendilerine göre bir önder hahahahaha. 2 şişe uçaktan su atana her biji diye dileniyolar.