bugün

sözlükte pek de aktif olmayan yazarlardır. aktiflerse de dikkat çekmeden sessiz, sakin yazarlar.

böyle bir yazar olup olmadığınızı anlamanın bazı yolları şunlardır;
nick altı entrylerinize bakın; 1 sayfa bile dolmamışsa pek de siklenmiyorsunuz demektir.
"yazar bu entry' sinde coşmuş" kısmına bakın; hiç entryniz yoksa pek de siklenmiyorsunuz demektir.
"istatistik dereceleri" kısmına bakın; orada hiçbir dereceniz olmamışsa pek de siklenmiyorsunuz demektir.
Siyaset, din yazmiyorsan, ona-buna kufretmiyorsan, hele hele yalniz bilgi icerikli entry giriyorsan zor farkedilirsin arkadas...
içinde bulunduğum yazarlar topluluğu.
Bu gruba dahilimdir, halimden memnunumdur.
çok da umrunda olan yazarlardır. Sözlükteki popülarite ne üzerine dönüyor belli olduğu için bu konuda yazarların canını sıkacağını sanmıyorum.
Siyaset yapmak için sözlüğü kullanıp aşırı düşüncelerini insanları empoze etmeye çalışarak sözlükte popüler olacağına hiç olmasın bu yazarlar. Ya da sırf am, göt, meme üçlemesiyle popülarite kazanmayı tercih etmez. *
bu durumda olan kişi benim. yaklaşık 1 senedir buradayım ama sanırım pek yazmadığımdan yada pek dikkat çeken konularda yazmadığımdan siklenmiyorum.* bu aralar sıklıkla girmeye, daha fazla zaman ayırmaya başladım. beni de umursayanlar çıkar umarım*
zaten burda söylenmiş olsa, o yazarın varlığının bile farkında olunmaması düşüncesi büyük bir mantık hatasıdır.
kısmen dahil olduğum gruptur. nick altı popülarite adına bir kriterse; nickimden aşağı kasımpaşa.
burakyorucu' dur. bir zamanlar günde 100 den fazla entry giren yorucu, bugün 2 tane zor girmektedir.
Kesinlikle benim. Bu kadar yüzüme vurulmamalıydı sözlük.
bu benim lan
yaklaşık 200 küsür yıldır burada yazıyorum, binlerce tek entryli başlığım var.
Basliga gelip " cok da umrumuzda hee.. biz zaten popi olmaya calismiyos istesek okuruz yeeaa" diyecek yazarlardir. *
benmişim o.
tek olmadıgıma sevindigim beni yalnız bırakmayan yazarlardır.
öperim.
fark edilmen icin ya cok sacmalaman gerekir yada cok bilip gerekli bilgilerini paylasirsin fark edilirsin ama 2.yi yapamiyorsam 1. ye de basvurmadigimdan evet siklenmeyen olurum ki bu ondan daha iyi bence.
Her ne kadar cosmus olsam da nick alti yalama olmadigindan katildigim grup.
marjinal olmaya çalışmayan yazarlardır.

bana yüklenen arkadaşlar sanki ben sözlüğün en popi yazarıyım dedim.

ayrıca maddeleri beğenmeyenler de gitsin kendi kriterlerine göre yeni maddeler yazsın.

günah keçisi seçmeyin lan beni!
Varligin farkinda olunmasi icin asiri uclarda din veya siyaset ile ilgili gorus bildirilmesi yeterlidir. Gerek varmi. Açıkçası cokta tın. paylasmak ve eglenmek daha zevkli.
aynı zamanda yokluğunun da farkında olunmayan veya olunmayacak yazarlardır. yazar burada kendinden bahsediyor.
(bkz: minti)
beni farkeden var mı la cidden?
(bkz: asi horoz) kesinlikle öyledir efenim.
10 aydir ortalikta gorunmeyen (bkz: nukleer patlama).
isyan devrim ozgurluk kim ki zaten (bkz: leonardo) (bkz: isyan devrim ozgurluk)