bugün

an itibariyle annesi, yarışmakta olan kişiye verilen 144000 yetelelik teklifi kabul etmesi için 'al bunu bidanem al bunu bereketini gör azucuk da bize kalsın' diyen kutu açmacı vmym yarışmacısı.
burhan altıntop'un "ya benim bunu gözüm tutmadı ya!" dediği var mısın yok musun yarışmacısı.
şakşakçı mevlüt. programı stada çeviren şahsiyet. kutu açılır küçük çıkar. ve mevlüt harekete geçer "seda, seda." masaya vurur sağa sola bakar ve gözleriyle diğer yarışmacılara "hadi hadi" der adeta. böylece bütün yarışmacıları, seyircileri gaza verir. bir de annesi vardır ota boka yorum yapar. hani bir nurgül vardı bu yarışmada bir de anneannesi. mevlüt ve annesi onların yokluğunu hissettirmemek için çabalarlar. acun da bunları kasti durduruyor hala netice reyting araçları...
ağız yapısı nedeniyle, yeni bir batman filmi çekilse joker rolünü jack nicholson yerine oynayabilecek olan yarışmacı.
-bak mevlut veycem sana teklıf sundum..
+ee..
-var mısın yok musun mevlüt aa deli etme beni.
+yokum a.k
- of başka işlerimde var hadi ama mevlüt.
+sen çok para istiyon kızım. hadi işine.
-zaten günaha girerim senle adın mevlüt. açmıyom kutumu.
+hadi uza!
var mısın yok musun canan a sulandığı da gözlerden kaçmayan kişi. bütün sözlük ağzını burnunu kırarız valla.
var mısın yok musun da maaşla çalıştığını düşündüğüm yarışmacı kimlikli konyalı düzgün bir tiptir. tanıtıcı reklamlarda falan bunu ve annesini oynatıp para kazandırmaya da başladılar ayrıca bi bayan yarışmacıyla bunu almanya türkiye maçına göndereceklermiş.

elalemin derdi...*
(bkz: var mısın yok musun hayrettin)
o kavruk teniyle euro 2008 finaline gitmeye hak kazanmış yarışmacı.
yarismaya kari kiz elleme amaciyla geldigi intibai uyandiran tip. abi hicbir firsati kacirmiyor bu yolda. durup dururken yaygara cikartiyor, o kaos ortamindan da sonuna kadar istifade ediyor. 500 milyari kazanacagini bilsem, benim bacim olsa sirf bu mevlut var diye yollamam serefsizim.

bak mevlut, mevlut abi, ya da her ne isen, gozum uzerinde bak. cok pis taktim sana ben kafayi ha hasta etme adami. agresifim, kompleksliyim, uludag sozluk yazariyim ona gore.
(bkz: bi gitsene ya artık)
varmısın yokmusun da demirbaş olan annesi ile ayrılsa şan şhret hepsi gidecek olan yarışmacı.
(bkz: seni hiç gözüm tutmadı mevlüt)
ne zaman ben küçük hissediyorum dese o zaman 500.000 açmaktadır kendileri.
" Aç dersen açarım, büyük hissediyorum " gibi saçma salak bi cümle kuran bildiğimiz bir var mısın yok musun yarışmacısıdır.
yaklaşık sekiz ay'dır yarışmacı olan, var mısın yok musun'un cesur hisçilerinden. adama bir de pasta almışlar sanki, daha çok pastamızı yiyeceksin der gibi. ** *
(bkz: mevlüt e getirilen onuncu pasta)
gitse de arkasından bir de mevlüt okutsak dediğim yarışmacı kimse.
var mısın yok musun metinin gitmesiyle, onun yerine getirilen işkembe-i kübra dan sallayan, altıncı hisside hiçde kuvvetli olmayan yarışmacı. yarışsada gitse diyoruz kendisine.
bir çok futbolseverin 10 eylul 2008 turkiye belcika maci' na sonradan giren mevlüt erdinç'e sorduğu soru.

sahada öyle yoktu ki ;

''var misin yok musun mevlut'' dedirtti.
bazı izleyicilerin kafa göz dalmak istediği eleman.
bugün akşam var mısın yok musun 'da kutu açtıracak yarışmacı.*
bugün yarışarak artık hayatımızdan tamamiyle çıkacak eleman.
anası da kendiside şanssız kişi.
ablası ağlayan yarışmacı. sanki evlerine hırsız girmiş. hayırlısı de çık git ne ağlayıp zırlıyorsun ki. hiç anlamıyorum şu para için ağlayan duygusal insanları.

(bkz: tamamen duygusal)
yokum dese de inanmayın, yıllardır var.
(bkz: demirbas)
(bkz: zıçan adam)
üçün birini almış olan var mısın yok musun yarışmacısı.