bugün

Vapurda parasını kazanmaya çalışan müzisyen arkadaşlara "onlar misyoner" diyerek saldıran, Batı müziğine tahammül edemeyip son teknoloji batılı vapura binen, yetmezmiş gibi de "böyle yolculuk mu olur" diyen gerici yobaz ortaçağ yaratığı bir mahlûkattır.

https://mobile.twitter.co...status/978290024537055233

Götüne yabancı don, ayağına yabancı ayakkabı, yabancı pantolon, yabancı telefon, altına yabancı araba, elindeki her şey yabancı ama müziğe gelince wowowowow. Ne wowowowow aq ?
sakallı filozoflar tarafından götü kaldırılandır.
Sorsan misyonerin anlamını bilmez. Adama çaksa bitane “yaşlı adamı dövdü” diye kara propaganda yapılacak nasıl olsa. Zira o işin hakkı o dayıya gelişine 1 tane çakmak olmalıydı.

Amcık kuşuna bak beğenmiyorsan sktr git deniz taksi tut.
Haklı adamdır. Dinlemek zorunda mı? Her yerde her yerde gıy gıy. Git isteyene çal. Bunlara nasıl izin veriyorlar onuda anlamam. Ayrıca Karşısındakiler adamdan daha kaba. Kaç yaşında adam düzgün bir dille konuşsalar anlar susar çeker gider belki. Birlik olmuşlar hep birlikte çemkiriyorlar. Bunlar böyledir zaten kibirlerinden yanlarına yaklaşıp bir şey söylesen bir üstünüze atlamadıkları kalır. Çirkeflikleriyle bağırarak haklı çıkmaya çalışırlar hep.
sen yobazsın vapurda ne işin var aq virüsü. şeyhiniz sizi istediğiniz yere ışınlayamıyor mu?
dinlemek zorunda değilsin

bazen ben de denk geliyorum

eminönü kadıköy vapurunda olıuyorlar

kimi çok iyi oluyor

kimi çok rezil

da

beğenmedin diye adamlara

saldırmak ney ?

beğenmedin ?

geç öbür kısıma

saldırmak ney ?

misyoner ney la ?

kemanla mozartın ruhunu mu

çağırıyorlardı.
Çarşaflı kadına tüküren şerefsizi de şuraya not olarak bırakıyorum. iş elin müzisyenin gelince olay oluyor.
biri de çıkıp silkmemiş şunu.
Türk’tür.
o değil de vapurda müzik özellikle iş dönüşü vs kafa sikmiyor mu?

yok cidden merak ettiğim için soruyorum, ne bileyim ben iş çıkışı yorgun argın vapura binsem herhalde kafa dinlemek isterdim.
müzisyen ile misyoner arasındaki bağı halen kuramadım.

sanatın fazla geldiği fazlasıyla yobaz bir amca.
sana ne milletin ne çalıp söylediğinden?
Saldirmak gereksiz ama gercekten vapur keyfimin icine ettikleri de bir gercek!
Arkadas dinlemek istesem giderim canli muzik olan bir yere dinleri; benim ozgurluk alanima mudahele edemezsin.
Izin verenin teeeee...
Sözlüğün bu halini sevmiyorum. Bana yazacak birşey bırakmamışlar.

Not: emice asabına çüş de. Bak bi gün malın birine denk gelirsin. Dağıtır. Herkes o topuklayan genç gibi tüymez. Benden söylemesi.
Amk evladındaki sinire bak sanarsın küfür ettiler.cidden bu insanlar yüzünden ülkedeki din algısı değişiyor güncellenmiş islam bu olsa gerek sanata sanatçıya saygısızlık bilim sıfır eğitim sıfır kitap okuma sıfır üzülüyorum ülkeme.
ulan tamam adam yobaz, rahatsız olmuş ama saldıran adam değil. sözde müzik yapmak için o vapura binmiş sanatını icra etmeye çalışan masum(!) genç.

g.t oğlanı adamın üzerine yürüyor, sonra kuyruğunu kıstırıp kaçıyor. haklıyken haksız ve mal durumuna düşüyor.
Okuyup üflemeyle istediği yere uçabilecek yobazın avrupa ve batı menşeli vapurda yaptığı terbiyesizlik. Senin neyine vapur?
Yetmez bir de yabancı bir kadınla evlenir kombinasyon tamam olur. insanlar birbirlerine tahammül etmeyi ne zaman öğrenecekler? Korkarım ki mezara girince. Münker ve nekir gelip hesap sorunca. Biri kalkar birinin müziğiyle alay eder cehaleti diz boyudur kendine bakmaz millete ayar verir, birilerini ve bazı diğerleri de onu linç etmeye çalışır, o halde ne farkınız var birbirinizden? Yiyin birbirinizi ete para vermeyin.
Adam kaçıyor diyenler, belki grubunu belaya sokmamak için durup dururken kavga edip adamı dövüp polisle orayla burayla şikayetlerle uğraşmamak için en önemlisi olay erken bitsinde para kazanmaya devam etsin diye kavgadan kaçıyor olabilir.Yükske ihtimal bunlardan dolayı kaçıyor.
2 tarafta kendilerinin comari belli yesinler birbirlerini , bizim tarafimiz belli .
Yaşasın (bkz: reggae)
Ülkede şiddet bilinçli şekilde tırmandırılıyor. Bu dallama da neye hizmet ettiğini bilmiyor.
Müzik değil senin gibi sığırlar zararlı, sığır.

Umarım bu dalga daha tehlikeli boyutlara ulaşmadan uyanır insanlar.
Büyük ihtimalle pedofili yada zoofili olan akpli dede.
Yobaz kelimesi az kalır ifade etmek için. Sanata ve sanatçıya saygısızlık bir kenara bir insana o şekilde davranmak için isimsiz bir varlık olmak lazım.
yalnız sıkıntı burada arkadaşların kafa ağrıtması değil. öyle olsa insan gibi konuşursun. bunlar misyoner diye havlamazsın. şu yoba kafaları haklı çıkarmaya çalışmayın arkadaş.
yalnız sıkıntı burada arkadaşların kafa ağrıtması değil. öyle olsa insan gibi konuşursun. bunlar misyoner diye havlamazsın. şu yoba kafaları haklı çıkarmaya çalışmayın arkadaş.
müzisyen o vapurda izinle çalıyor.
kaçmayıp yobaza dalsa ekmeğinden olacak.