bugün

twetterda suriye haberleriyle birlikte gündem olmuş adamdır. kavruk teniyle hangi camianın mensubu olduğu bellidir.

https://mobile.twitter.co.../1181275372635246592?s=19
ne zamandır söylüyorum

millet kafayı hafif hafif........

bana hiç garip gelmedi.
Abi nasıl ya? Ulu orta yerde hem de ayakta yere sıçan mı dersin, milletin içinde mastürbasyon yapan mı dersin... Her geçen gün iyice boka sarmaya başladı amk ülkesi.
Edepsiz sapıktaki şu rehavete bak dedirten başlık. Pek türke benzemiyor bu pezevenk. Başlığı uplayayım gündeme girsin ki yakalansın ahlaksız it herif.
Yazdılar bile.
(bkz: vapurda osbir çeken adam)
Sarhoş falan herhalde yoksa kimse bu kadar mal olamaz. Öyle değil mi?
Piç bir tacizcidir, orada olsam evire çevire bir döverdim onu. Allahın cezası cezaevine girer inşallah.
Tamam da neden amk.
Bu sapiklar her zaman vardi. Simdi Sosyal medya, akilli telefonlar vs. Sayesinde daha bilinir, ortaya cikar hale geldi.

Yeni bir sey degil. Sapiklar hep vardi. Hemen her kadin hayati boyunca bir cok tacizle karsi karsiya kaliyor ne yazik ki.
Bir eskort evladı daha, ne desem ne kadar sövsem geçmeyecek bu sinirim. Ben söylemem siz anlayın
Düşünsenize bu hanım efendinin kardeşi, abisi, sevgilisi, kocası veyahut babası sizsiniz ve ana denk düşürüyorsunuz. Cinayet işlemek işten bile değil. Allah denk getirmesin böyleleri ile hayır, katil olmak değil mesele, ucuz ucuz yatmak senelerce.
Çok garip çok şaşırıyorum naısl yapabiliyorlar böyle bir şeyi hiç korkmadan. Yani aklına gelmiyor mu bu kızın vereceği tepkiyi alman. Al yüzün gözünde ifşa oldu. Yarın yakalanıp içeride girersin, genelde evli çocuklu oluyor böyleleri, aileni de kaybedersin. Bitti hayatın gerizekalı, tebrikler.
iğrenç orospu çocuğu.
marttan önce olsaydı akp belediyesinin vapurunda gerçekleşmiştirciler doluşurdu hayret çıt yok.
denize atsalarmış ya keşke. hem arada gusülde almış olurdu cünup herif.
Etrafta bir tane adam yokmuş. Ağzını burnunu kıramamışlar.
Trabzon'lulara kızıyorsunuz ama bu itin bu hareketi trabzon'da yapma imkan ve ihtimali yok.aklından bile geçiremez. Adamı anında linc ederler. Erkekleri bırak kadınlarımız linç eder.
(bkz: Martılar ah eder çırparlar kanat)
şerefsiz sapık. hala yakalanmaması ise ülkemizin ayıbı.
Mağarada doğalgaz var mı yoksa halen soğuk mu kardeş?
(bkz: vapurda osbir çeken adam)

(bkz: aramaya inanmak)
iyi ki bunların partisi yok. ilk seçimde iktidara gelir ve her yerde serbest yaparlardı.
yarın bir başlık daha açın. o adam vapurda siz ise sözlükte 31 çekiyorsunuz resmen.
Kocaeli'nin çayırova ilçesinde yaşıyormuş bu sapık. Yakalanmış.
avucunun içini isot ile doldurup, şimdi çek lan ipne denilecek yaratık.