bugün

üzülerek beyan ederim ki nadide ve nazenin bir sosyal platform olan uludağ sözlük'te bol bol bulunan değişiklerdir.

fenerbahçe taraftarının gs store u yakması başlığında sık sık rastlayabiliyoruz böyle tiplere. bir de bu hadisenin kontrası olarak galatasaray taraftarının, fenerbahçe otobüsüne saldırmasına da "ohhh içimin yağları eridi" şeklinde yaklaşanlar da yine aynı familyadan.

olmaz hoca. mülkiyet ve esasen mülkiyetin korunması, tabiat halinden, zımni bir sözleşme imzalanarak, devletli yaşama geçişin ana nedenidir.

demem o ki, ilkel insanlar mülkiyet çerçevesinde, cebir tekelinin meşru bir güce devredilmesi esasında birleşmişken, başka bir renge tahammülü olmayan az gelişmişlerle aynı havayı solumak insanı elem ve ızdıraba sevk ediyor.

aga mal mısınız? gs store kundaklamak, otobüse molotof atmak nasıl vahşice bir tavır? hadi o mallar yaptı bunu, size ne oluyor ulan "ama örtmenin ali de bana pandik attı" kafası yaşıyorsunuz. iyice muz cumhuriyeti oldu burası. küsüp gidecem bak haberiniz ola!

edit: ee ama eksiliyorsunuz? sağduyunun sesi olaydım dedim ben. yoksa insan ara ara sağa sola molotof atıp stres atmalı. ben de şaapıyorum yani çok karşı değilim. oldu mu şimdi? bu sözlüğün popüleri ben olayım diyeydi hepsi.
(bkz: loot the malls shoot the cops)

(bkz: anarchy)
takiyyecilerin yaptığı çoğu şeylerdir.