bugün

lamı cimi yok ya şeriat gelecek, ya da o piçin şimdi uçkurunu kesip eline vereceksiniz.
böyle bir durumdan bile şeriat reklamı yapanlar var.
hay sizin vicdanınıza ben.
neyse.
konumuz o değil.
satılmış medyaya bak sen.
bu habere gram değer vermediler.
ulan yetmedi çocuk tecavüzleri ?
yetmedi mi insan haklarının ihlali ?
biri buna dur demeli artık.
PEDOFiLi MEŞRULASTIRILAMAZ! sloganları atmaktan yoruldukta biz sıkılmadı usanmadi bu terbiyesiz ahlak yoksulu insanlar (!)
idam idam diye boşuna bağırmıyoruz ama bazı zihniyetler idamı da RTE getirecek diye istemiyorlar. idam gelirse böyle şerefsizleri asacaksın benim vergimle orada yatan camışlar gbi Abdullah Öcalan şerefsizini barındırmayacaksın alacaksın kelleyi bitecek iş ama şunu da bilmiyorlar idamı RTE değil halk istiyor.
tecavüzcünün ilk önce hadım edildikten sonra kanına biraz zehir katılmasının ardından hızlı hareket ettiğinde zehrin kanına daha hızlı karışacağı belirtilmesi, sonra kasaturayı ona soka soka koşturulmasıyla devam eden ve ölmemesi halinde elektriği azar azar vererek çok acılı bir ölüme neden olması gereken olay. o piç hapishanede beslenmemeli. insan haklarına bu dediğim uymasada oradaki insan ibaresi tırnak içinde bulunmalıdır.
idam bu orospu çocuklarına tamamen kurtuluş olacağı için ciddi anlamda işkence görmesi vicdanımı bir nebze olarak rahatlatır.

inşallah içeride layığını bulur.
Her türlü sapıklığın görüldüğü doğu coğrafyasında olmuş pis bir olay.