bugün

muhtemelen bir ak trolldür ısırır yalar bile.
troll veya şizo yazar beyanıdır.

zaten bende vampir avcılığı yapıyorum yarı zamanlı.
gece 02:00 dan sonra sözlüğün yasaklanması gerektiğini kanıtlayan yazar beyanı.
Daha geçen 13 yaşında değil miydi bu? Şimdi de vampiy mi oydun sen *
kazığı bazen kalbimize değil götümüze sokuyorlar o biraz acıtıyor.
kurtadamlarla uğraşmaktır ne var ulan iki arkadaşınızın kanını emdiysek auu auu, aç mı kalalım.
memleket kansız dolu, emmüklüyorsun emmüklüyorsun boş çıkıyor. caprisun gibi herkes, yarısı boş.
Herkes uyur ben sözlükte sabahlarim evet.
düzensiz çalışma saatleri olabilir.
emecek kan bulmakta zorlanırsınız çünkü devlet sizin tüm kanınızı emmiştir.
karnını doyurmak istersin ama millet seni cani diye yaftalar. (bkz: ekmeği kazanmak zor bu zamanda)
Kesinlikle işe gitmektir. Sabah 9 da gitmem gereken işe güneş doğmadan gitmek zorunda kalıyorum. iş yerime vardığımda mescide inip sabah namazını eda ediyorum. Kıyafetlerim genelde kanlı oluyor ama umarım kabul oluyordur.
Bir diğer zorluğu da bu devirde boynunu emeceğim kimsenin kalmamış olması. Güvenemiyorum, bağlanmaktan korkuyorum. Seviyeli bir şekilde boynunu emeceğim biri varsa lütfen ulaşsın.
kani bozukları secememe
mazallah yanlis kanda yanlis yumusamalar gozukur.
Vampir dediniz de. Size birkaç vampir örneği vereyim mi. işte siyasetçiler, apple gibi büyük şirketler, hükümetler, devletler. Bir numaralı kan emicilerdir. Ama öldürene kadar emmezler kanınızı. Sizi öldürmeyecek ya da isyan ettirmeyecek düzeyde emerler. Hem de sürekli.
sarımsaklı hiç bir şey yiyememek.
100+ faktör güneş kremine rağmen kızarmaktır.
Ereksiyon...
Seksi vampir kız bulması zordur.

Seksi vampir kız varsa beni bir ıstırsın lütfen. Dönüşünce bende onu ıstırırım ödeşiriz.
nerede o eski günler hey gidi hey, şimdilerde organik kan bile bulamıyoruz. hepsi gdo'lu...
Abi sen çık güneşe ee yanıyon ondan sonra kan bi kafa yapıyor bak özellikle de aRh + olanı görmen lazım bi çekiyorsun kafa Jüpiter.