bugün

(bkz: allah u ekber) evet.
türk tarihi 7 bin yıllık, türklerin bir kısmının müslüman olduğu tarih bin yıl önce falan. dünyadaki toplam türk nüfusunun yüzde 20 i yada 25 i müslüman.

klavyeyi yavaşça yere bırak ve git biraz dışarda gez bence. hava al biraz.
Yarım aklı ile islamı tekelinde sanan çomarın çırpınışı.

Hz. osmanın katlinden sonra'da böyle yemin ediyordu yobazlar.
boklu kıçını yıkamaktan aciz çişli yobazcıkların boş tehdididir.

(bkz: yalan yere yemin etmenin vebali)
üzdün karşim.
''ölü bir bedenden medet umanlar, şeytana tapanlar, inanmayanlar bir düşünse aslında her şeyin onlar için değil de inanlar için var olduğunu anlamaları çok basit''

Bunu yazan Birinin Allah'ın kitabını bırakıp ölmüş atalarının laflarına bakıp, Şeyhlerine Kuttublarına ve gavslarına tapdıktan sonra Her şey inananlar için var demesi ne kadar komik.

inanç Allah ile senin aranda, Ayrıca Hiç kimsenin inancını sorgulamak, onların Ne kadar müslüman olduğuna karar vermek sizin haddinize değil.

Rom içen Adama cennet mekan deyip, Rakı içen adama inançsız demek tamda Sizin Işid zihniyetinize yakışıyor.

Siz Kendinizi Gerçek inanan sanıp, Işid gibi yaşamaya devam edin. Hesap zamanı ben Gavsıma ben şeyhime uydum dersiniz.
islam düşmanı, halkının cebinden 200 milyar dolar çalan adama derler. reza söyledi onu da. bu rakamı telaffuz etti.

hele en büyük islam düşmanı teröristle açılım ayağına masaya oturana derler.

daha iğrenç islam düşmanıysa, çocuklara tecavüz edenleri savunanlara da...diyebilirler hatta.

bi de ışid´e silah gönderip paris´te londra´ da suçsuz insanların öldürülmesine vesile olanlara da, en azılı islam düşmanı demeleri gerekir.

doğrudur, islam düşmanlarını üzeceğiz, analarından emdikleri sütü burunlarından fitil fitil getireceğiz.

açılımdan sonra şehit olan herkesin kanı, bugün kuduz köpekler gibi etrafa "islam düşmanı"diye havlayanların hesabına yazılır.#

elinde şehit kanı olan adam, kimseye islam düşmanı falan diyemez.

işte o yüzden...siz halktan çaldığınız 200 milyar dolar parayı halka geri verin de, islam ın i sini çakozladığınızı, görelim.

islam düşmanıymış... hadi ulan ordan sen de !!
(bkz: tamam)
(bkz: nefret suçu)

bir avukat yok mu şu hadsizi mahkemeye verecek.

islama sizin kadar düşman kimse yok. sizden kurtarmak gerek islam'ı.

not: gelmiş entrynin neresinde nefret suçu var diyor. adam "sapkın laik kemalistler" diyor, kafasında islam düşmanları diye bir grup yaratmış ama kim söylemiyor ve ortaya(kemalistlere aslında) tehditkar şekilde sallıyor. bu kadar hassas günlerden geçerken(ordumuz hain pkk'ya karşı savaşırken) bu tür yaftalayıcı ve ortalığı karıştırıcı şeylere müsaade edilmemeli. ekran görüntüsünü de aldım silse de kâr etmez.