bugün

geçenlerde birlikte başımızdan olay geçen kızdır.

arkadaşım arif'le akşam taksim'de takılacaktık. iş hayatına yeni başlayanlar bizler için işler oldukça stressli ve sıkıcı gidiyordu.

neyse en sonunda attık kendimizi taksim'e.

- thales' mi yapsak arif ?

+ yok aga ya, orası fakir fukara işi.

- iyi hadi bugün sende.

+ abi iyi geçiyor elimize, hilton'a akalım bu gece.

- obaa. öyle mi yapsak hakkaten ya ?

+ usta bir daha ne zaman çıkacaz fırsat bulmuşuz işte.

- harbi lan yürü be arifim, ahaha.

neyse geldik hilton'un barına. ben bi kokteyl aldım, arif martini aldı. güzel güzel yudumluyoruz.

iki tane taş gibi kadın belirdi sarı koltukların orda. birisi sarışın, 174 boylarında, süt gibi teni var. tayt giymiş, uzun çizmeleri var.

diğeri kumral mini etekli, bacakları dümdüzz. yolda görsen yanında fino gibi yürümek istersin amk.

biz bitirip, yeni içkilerimizi aldık, konuşurken kesişiyoruz tabi.

- arif, sarışına bittim ya. olum bunların sahibi yok mudur ki ?

+ moruk bu gece baya eğlenceli olacak orası kesin de ahaha.

- olumm senin aklını attırayım lan, iyi ki buraya gelmişiz aslanım benim !

+ ahaha ben dedim sana usta, bırak napacaz veledlerin mekanında ?

- aynen. ya biraz sokulsak keşke napsak ya ?

+ bence birazdan onlar bize sokulcak zaten.

neyse biz yeni içkileri içerken, bizim arif'in dediği çıktı, arkadan tatlı çıtı pıtı bir şekilde sokuldular yanımıza.

* bize iki kahve verir misiniz ?

kumral olan narince merhaba dedi. bizde tuhaf bir heyecan, sanki ilk defa kadınla konuşuyoruz.

merhaba dedim ben de.

aramızda birden sohbet başladı. kaynaşıverdik.

sarışın olan o otelde kalıyormuş. adı özge'ymiş. ankara'dan gelmiş toplantı için. kumral olan satış bölümündeymiş levent'te özel bir firmada. onun da adı aslı'ymış.

içki içiyoruz, kafamız biraz dönmeye başladı tabi. ama aslında daha iyi oldu, çünkü rahattık.

biz artık kalkalım dedik yavaştan. kumral olan, daha konuşuyorduk ya dedi.

arif biraz sarhoş gibiydi. odaya geçelim isterseniz haha dedi istemeden.

- lan olum ne diyorsun ??

+ abi inan istemeden dedim ya.

- senin kafa uçmuş..

sarışın olan, neden olmasın heheh dedi.

ben, evet bu kadar şaka yeter kalkalım biz der demez, özge elini bacağıma koydu. ve dördümüz de kahkahalar atmaya başladık.

artık iş ciddiydi. ben ve özge, arif ve aslı odaya gidiyorduk.

tek oda olduğu için yatakları ayırdık.

soyunduk ve yine kahkahalar eşliğinde sevişmeye başladık.

iş orgazma geldiğinde artık sesler kesilmişti. benim malafat iyice kızarmıştı özge'nin yalamasından. ben de özge'yi dillerken misler gibi kokuyordu, adeta şeker gibi.

sanki rüya gibiydi her şey. 45 dakika sevişti arifler. önce arif boşaldı. bizim iş biraz daha uzun sürdü. neredeyse 1 saat olmuştu ben de boşaldım.

herkes birbirlerinin performanslarına hayran oldu. numaralarımızı aldık tabii. onlar duşa girdi, biz ikinciyi attık. sonra da biz duşa girdik. temizlendik, hazırlandık ve ardından odadan ayrıldık.

hayatımızdaki onca şanssızlığımıza karşı muhteşem bir gece yaşamıştık. asansördeyken arif, şimdi lenin yoldaşı daha iyi anlıyorum dedi. ben de ne alaka amk şimdi dedim. hiç dedi, karıştırdım la ne diyeceğimi dedi arif. kahkahalara boğulduk. ardından otelden ayrıldık ve evlere dağıldık.

neyse eyvallah.
ikinciyi aranızda mı attınız diye sordurtan hikaye.
atma arif.

+18 hikaye.
bu tam olarak şekerleme gibi kokuyormuş. ben değil bi arkadaşım koklamış.
görsel
Uydurduğu isme bak: arif. Başka isim mi yok sallayacak arif? 1.74 boylarındaymışda ellerini bacağına atmış da... Leventte satış müdürüymüş iş gezisine gelmiş de falan filan. Te Allahım ya, gençler link vereyim de seks hikayesi okuyun bari. Bu arif beni açmadı.
Hikayede haribo yok, reklammıydı hepsi?
güncel Önemli Başlıklar