bugün

Her şey 2018'in ağustos ayında, lanet olası çok uzaktan bir arkadaşımın düğününe gitmekle başladı. o zamanlar 36 yaşındaydım ve çok uzun süredir bir ilişkim yoktu. Ayrıca olması içinde hiç bir çaba sarfetmiyordum. (Kafama sıçayım) Neyse o düğün gecesi bir kızla tanışmış oldum. Alkolünde etkisiyle sohbetimiz beklediğimden çok daha keyifli gidiyor ve bu durum beni cezbetmeye başlıyordu. O an karar verdim, bu kız benim olmalıydı.

Bir çoğu çoktan çiftleşmiş arkadaşlarımın yanında, süs gibi olmayacaktım artık.Apar topar başladık ilişkiye. Gereçektende çok güzel bir ilişki yaşıyorduk ta ki o güne kadar. işim gereği ayakta çalışıyorum o gün her zaman ki gibi işlerimi hallederken daha önce hiç tatmadığım, anlandıramadığım bir sızı duydum aletin ucunda.Ulan dedim bu ne? Derhal tuvalete koştum. Bakıyorum inceliyorum tuhaf bir durum yok ama anlamsız sızı kesilmiyor. Bu sanırım benim hastalığımı keşfetme evresiydi. Bir kaç gün sonra beyaz bir sıvı gelmesiyle, hiç çekinmeden özel bir hastanenin üroloji bölümüne randevu aldım.

Bu arada iş yerinde tuvaletten çıkmıyorum. Tuvalet kağıdı stoklarını bir kaç gün içerisinde erittim. iş arkadaşlarım ve yöneticilerim ben de olan bu tuhaflık karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyorlardı.

Randevü saatini beklemeden hastaneye gittim. Doktara durumumu anlattım finalde belsoğukluğu olduğumu belirtti. Şu an ismini hatırlamadığım bir antibiyotik vererek beni başından gönderdi. Peki ben bu hastalığı nasıl kapmıştım. Öyle çok fazla partnere sahip olan biri değilim. (böyle olsa bu hastalığı yakamda rozet gibi taşırım) Çok fazla düşünmeye gerek yoktu, çünkü kimden kapmış olduğum aşikardı. Kız arkadaşımla ilişkim bitti. Sebep bu değildi ama bu da bir etkendi tabiki. Bunu başka bir hikayede anlatacağım..

Neyse ben antibiyotiği bitirdim. Düzelen tek şey akıntının olmaması ama sızının devam etmeseydi.. 15 gün kadar rahat bir şekilde geçirdim. Daha sonra alet ucunda tekrar sızı, makatta yanma. Tekrar doktorlar, tekrar hastaneler..iğneler antibiyotikler.. Cipro, forsef daha nice iğneler, ilaçlar. bozuk bir psikoloji.

Hastalığımın ne olduğu hakkında hiç bir doktorun net bir fikri yoktu. internet üzerinden araştırdığımda bütün işaretler Prostatit olduğumu gösteriyordu. Hiç bir doktor bunu kabul etmiyordu çünkü idrar testlerim temiz çıkıyordu. Lökosit nedir ilk kez o zaman öğrendim. tamı tamına 18 ay bu berbat durumla karşı karşıya kaldım. hepi topu 10 dakikalık zevk için.

ne olursa olsun sevgili dostum kesinlikle prezarvatif kullanmalısın. yok benim kız arkadaşım, sevgilim geç onu. vajinanın içerisi mikrop kaynıyor mikrop.

Esenlikle.
vajinadan mı bahsediyorsun,
amazon ormanlarından mı anlamadım.
(bkz: kamu spotu)