bugün

En iyi mobil oyundur. Lol e benzer. OYUNDAKi nickim KillingsMyJob'dur sözlük yazarlarına duyrulur.
Lol ün mobile çevrilmiş halidir. Mobil oyun olduğuna bakmayın lol den farkı yok. Oyundaki nickim YuksekGerilim ekleyebilirsiniz.
(img:#1065494)
var mı oynayan?
bağımlısı olduğum oyun. varsa oynayan ekleyin: takovski
şöyle bi iki kişi çıksa da ulu lonca kursak ne güzel olur be.
bi aralar baya takılmıştım daha sonra sıkıldım bıraktım.
ben mobanın kralını oynamak istiyorum diyen varsa şayet heroes evolved oyununu bi denesin derim.
vainglory mobile strike vb.. moba oyunlara 500 basacak kalitede bir oyun.

yalnız bi sıkıntısı var apple kullanıcıları oynayamıyor. bende güncelleme ile düzelir diye bekliyorum. 6 yada 7 lvl olabiliyorsunuz en fazla daha sonra oyuna girerken yükleme ekranında yüzde 11 e gelince atılıyorsunuz ve bi daha bağlanamıyorsunuz. hep aynı yüzde'de tekrar atıyor.
geçen akşam androide yükledim onda hiç bir sorun yok. 12 lvl e kadar oynayıp bıraktım. applecanlar güncelleme beklemek zorunda maalesef .s
Hastalık yapan bir oyundur. Rpg türündeki bu mobil oyun lol e benzemekte ve bir o kadar bağımlılık yapmaktadır.

Uzun bi süre önce takım arkadaşlarımın sürekli yarak gibi oynamasına sinirlenip silmiştim oyunu. Geçen yine indirdim. Oyunun tek kötü yönü oynamayı bilmeyen gavatlardır.
Amk oyunda 3 göreve ayrılmış karakterler var. Oynadığım karakterin canı düşük kesinlikle saldırının ortasına dalamaz. Ya kenardan köşeden kıstırıcak ya da canı yarılanmış bi şeye öldürücü darbe vurup indircek. Karşı takımın 3 oyuncusu da haldır huldur üstüme geliyo bizim amk lar ormanda canavar avlıyo. Oynayamıyosanız oynamayın orospu çocukları. Sinirlendim gene.
Güzel oyundur arkadaşlar. strateji, rpg sevenlere tavsiye edilir.
Şu sıralar rogue'nun serverlerı kapatıp kaçması sorunuyla boğuşan oynadığım ilk moba oyunu.