bugün

sevmek zorunda değiliz ama Vaillant gibi korumak zorundayız.
Helal olsun diyoruz ve küçük akbabaların neslinin tükenmesine engel olan Vaillant’aa teşekkür ediyoruz.
Gündemdeki çoğu başlıktan daha kaliteli bir etiket. Komple magazin haberlerinden uzaklaşıp kendimizi doğaya ve doğadaki canlılara verelim ve onlar için mücadele edelim. Tıpkı küçük akbabaları sahiplenen Vaillant gibi
hayvanları sevmezseniz anlarım ama onları korumak çok kolay. Elinizden geleni yapın lütfen, Vaillant gibi koruyun mesela küçük akbabaları
Nesli tükenme tehlikesindeki bu güzel canlıların ardında Vaillant gibi büyük bir kuruluş var anladığım kadarıyla. O kadar güzel bir işe el atmışlar ki, piyasadaki başarıları filan yanında sönük kalır.
Hayvanları koruyan onlara sahip çıkan tüm projelere destek vermeye hazırım. Vaillant’ın da bu konudaki duyarlı davranışı takdir edilesi. Çünkü nesli tükenme tehlikesi altında olan ve sosyal medyada sık sık gündem olan Küçük akbabalara sahip çıkacakmış
demek konuya vaillant el atmış valla bravo güzel hareket.
Bu konuda sosyal medyanın gücü de önemli, herkes o kadar sahip çıktı ki küçük akbabalara Vaillant dayanamadı demek ki
Şu canlılar için bir sürü insanın tek kalp olması peki peki pekiii??
bu güzel canlılara sahip çıkılması fevkalede değil de nedir? ÜStelik böyle başarılı bir firmanın sahip çıkması harikulade
teşekkür ediyorum Vaillant'a bir keresinde yine böyle faydalı bir projede isimlerini gördüm. iyi işler çıkartıyorlar. Doğadaki canlılara sahip, doğayı da koruyan nadir kuruluşlardan
şimdi sıra bizde. Vaillant'a teşekkür etmek gerekmez mi? Sonuçta herkesin harcı değil.
vaillantı sadece kombi markası sananlara güzel kapak arkadaşlar *
Vaillanta teşekkür etmek gerek. Güzel bir hareket olmuş. Artık küçük akbabalar sahipsiz değil demek ki
ülkede her şey cok güzel oluyor oğlum baksana küçük akbabalara bile kıyamamışız sahip çıkmış birisi.
Konuşmaktan çok bişeyler yapılması gerek dedik dedik Vaillant yetişti ışık hızıyla arkadaşlar. teşekkürler Vaillant'a
O canlıların neslini kurtarmak bu bilinçli güzel kalpli insanlarla mümkün. Görüyorum ki Vaillant gerçekten harika bir firma imiş
dilerim sona gelinmiştir ve artık Vaillant sayesinde küçük akbabaların soyu tükenmez..
dilerim sona gelinmiştir ve artık Vaillant sayesinde küçük akbabaların soyu tükenmez..
Vaillant'ın onlar için yaptığı her çalışmaya ve daha nicesine katılıcam. Sözüm sözdür.
Sosyal medyada sesimiz duyuldu akbabalara destek geldi. Teşekkürler Vaillant
her şey böyle güzel olsa keşke.
her faydalı işe böyle ses verse keşke insanlar. Vaillant gibi sahip çıksa hayvanlara doğaya her kurum keşke..
Bundan böyle Vaillant akip ettiğim bir kuruluş olacak. Tebrikler bu duyarlı hareketleri için
Abi bu Vaillant bildiğin küçük akbabalara sahip çıkmış yani öyle mi? Valla şaşırdım açıkcası böyle kuruluşlar kaldı mı yahu
güncel Önemli Başlıklar