bugün

Sabah kalktığında dudağında o garip şeyle uyanıp o uyku sersemliğiyle kreme saldırmak.gün içinde büyüyerek artması su toplaması gibi bir görüntü oluşması sonucu evden çıkma isteğinin sona ermesi. Özellikle pazar ve hava güneşliyse lanet edilesi durum.
Hemen geçsindir efendim.
özellikle büyük lokma yerken problem olur tam geçti derken tekrar başa döner kabukları koparmak istersin bu seferde iz kalmasından korkarsın.en tehlikeli durum ise tatilde uçuk çıkmasıdır.deniz havuz yasaklanır.zaten ordan geçmiştir büyük ihtimalle
çözümü söylüyorum. hiç uçuk çıkartmayan ve hiç uçuk çıkmamış birisiyle her gün öpüşün.
kısmen haklı olsa bile genele yaydığımızda kaderine şükretmesi gereken insandır. aft diye bir gerçek var hayatta..

(bkz: aft)
Yaklaşık bir ay önce çıkan uçuğum halen tam olarak iyileşmedi. Psikolojimi değilde sinirlerimi bozuyor.
Birkaç gün önce dudağımda uçuk, gözümde arpacık ikisi de el sallayarak geliyoruz dediler.. Tabi panik başladı bende. Hemen gözüm için ayrı dudak için ayrı kremlerle önlem almak istedim. Arpacığın geri iadesini yaptık sorun yok şükür fakat dudağım gün geçtikçe, ben bir şeyler sürdükçe iyileşeceği yerde daha da kötü oluyor. Şuan gerçekten evden çıkmak istemiyorum ama görüşmelerim var.. insanların karşısında nasıl çıkacağım ya ben. O kadar şişti ki hayatımda ilk kez bir uçuk bu kadar bağımsızlığını ilan etti.
Ne iyi gelir bu şişliğe arkadaşlar help.. Deliricem ya.
Uçuk kremleri var.ama anında gidermez. Bir haftadan önce geçmiyor.
Sarımsağı kes ortadan, üstüne bantla. Çok yakıyor ama çok etkili. Öyle yat. Kurutuyor.

Ayrıca b vitamini kullan. Benexol.

Geçmiş olsun cınımm.

Evet
uçuğu hissettiğiniz an bir tahta kaşığı ocakta ısıtın sonra sıcak kaşığı uçuk bölgesine değdirip değdirip çekin bir kaç kez. bu yönteme uçuğu korkutma deniyor.
Uçuğu korkutmak derler tahta kaşığı ısıtıp bastırmak ama çok isitirsan yakar ve çoğalır. Arada saçma bir çizgi var nasıl anlatılır bilemedim..ne çok sıcak ne de çok sıcak. Onun dışında bolca steril el kremi sür yumuşak olsun ki hemen kaybolsun. Teramicin kabul baglatiyor onu sevmiyorum. Çok geçmiş olsun.
genelde böyle şeylere terramycin kullanılır iyi de gelir ama siz bilirsiniz. Isterseniz soğan sirke ve küçük bir hamsi de bağlayabilirsiniz.