bugün

business uçulduğunda olasıdır.
ramazan bayramı dönüşü sivas-izmir uçağı, irem sak yanımızda oturuyor. uçak full dolu. hatun 3 kişilik koltuk almış. herkes geldi resim çektirdi. sırf ağır abiliği korumak için resim çektirmedim. sonradan araştırdım hatun sivaslı imiş. aynı okulda okumuşuz.
(bkz: selçuk anadolu lisesi)
güzel ve hoş sohbet olur.sadece güzel bir hatıra olur.
oturanın okan bayülgen olması istenen durumdur.
Harbi merak ediyorum lan gerçekte nasıl bi tip acaba. Gene kafa sikici bir ses tonuyla mı konuşuyor.
Ucak hareket etmeden horlamaya basladigim icin farkinda olmayacagim durumdur.
Ayrica normal karsilamak gerekir, krolugun luzumu yoktur.
nihat genç veya banu avar ise yolculuğun nasıl geçtiği anlaşılmaz, tabi uyumazlarsa.
valla yanıma oturmamıştı ama tuvalette (bkz: haluk levent)le karşılaşıldı, yan pisuvarımdaydı.
O da insandir derken resim cektirmek isteyen celiskili insanlarla karsilasabiliriz.
ünlülerin o kadar da abartılacak bir durumunun olmadığını gösterir. O da insandır işte...
coolluk denen zımbırtının devreye girmesine sebeptir. sanki hiç tanımıyormuşsunuz gibi davranırsınız. ünlü olan o değil de sizmişsiniz gibi hareketler edersiniz. en sonunda bir bahane bulup muhabbet etmeye çalışır, uçaktan indiğiniz gibi de twitter'a twitler yağdırırsınız heyecanla. 5 dakika önceki cool adam gitmiş yerine acayip bir insan gelmiştir.
Ünlü insanları çok fazla önemseyen insanlar için iç rahatlatıcı olacak yolculuktur.

-Hamdi bak lan yanımda ünlü oyuncu hede hödö oturuyor, düşmez lan bu uçak, sadece sen ben olsak düşer de ünlü var oğlum düşmez.*