bugün

erkek Mi ?
Boyu 1.78 üstündeyse gayet karizmadır. 1.60 lık adamlar yapmayın bunu sonra steve aoki, skrillex gibi dolanırsınız ayak altında.
(bkz: megaloman pilatipus)
40 yas uzerileri uzatmasin lutfen. Cok cirkin duruyor.

Hele birde tepesi kel olup sac uzatip bagliyanlar var. Mide bulandirici.
Saçı örülesi erkektir.
kendisini oduncu gömlek altına tshirt ile tamamlayan erkektir.

üniversiteye gidince kapıdan almazlar yoksa haberiniz olsun.
görsel
görsel
Toptur.
bazılarında müthiş olan bazılarında da pelinsuya benzeyendir. hatta bazıları da orman kaçkınıdır. selam solcu cucuklar. genelde bu heriflerde güzel duruyor.
kimseyi zerre kadar ilgilendirmeyen beyninizin örümceklerini karıştırmamanız gereken durumdur.
Candır onlar yerim yerim.
üst kısmı kelse tadından yenmez. (bkz: evet ben bunu gördüm)

bakın olayı anlatıyorum. gene bi akşam mal mal dolaşıyorum. biraz önümde bi adam var. adam kel ama bildiğin ayna anasını satayim. önünde olduğumuz fırının ışıkları adamın kafasından gözümü alıyordu, o derece. işte küçükken annemle pazarda çok kaybolmamdan dolayıdır hızlı yürürüm. bu adamla aramı iyice kapattım. yaklaştıkça adam farklı gözükmeye başladı. ya yanından geçerken adamın kafasının arka tarafından omuzlarına dökülen biraz yıpranmış saçları görünce hayatı sorguladım. adamın kafasının üstü yok, hatta pasparlak. ama arka tarafları uzatmış uçlarını da toplamış.

siz siz olun milletin kafasına tip tip bakmayın. sonra kel adamın bile uzun saçları olduğunu görürsünüz. * * *
sevgilisiyle şampuan ve bakım kremi tartışabilme lüksüne sahip adamdır...
ben deilim, karı işi olum, hem zaten yakışıklıyım, öle maymun olamam, yok sacı götüne sokmalar, yok kültürlû gözükme çabaları, eziksiniz fak. 2000 forever.
Uzun saçlarıyla kendine bir tarz yaratabildiyse göze hoş gelebilir. Yakışıklı erkeklere yakıştırdığımdır. (bkz: Jake Gyllenhaal)
Uzun saçlarıyla kendine bir tarz yaratabildiyse göze hoş gelebilir. Yakışıklı erkeklere yakıştırdığımdır. (bkz: Jake Gyllenhaal)
içinde bulunduğun toplum uzun saç sadece kadınlar, kısa saç sadece erkekler için diye dayattığı için aksi durumda beyni yanıp karşısındaki insanı sınıflandıran akılsızfikirleri gösteren başlıktır.
Tanım: kısa saçlı erkekten cinsiyet olarak farkı olmayan erkek.
saçları ve tipi müsaitse en fazla 20 yaşlarına kadar bu şekilde gideri olan erkektir. 30 yaşında zibidiliğin alemi yok. gerçi bütün dünyadaki tipler aynı da olmasın amk. napıyosanız yapın lan.
vurduruyordur diyen insanlar için bir çift sözüm var: bunu vikinglere de söylesene delikanlı.

roma imparatorluğunun getirdiği kısa saç ekolüne karşı çıkan erkektir.

şimdi şöyle efendim, eskiden erkeklerin de saçları tıpkı kadınlar gibi uzundu. hatta çoğu avrupa soylusu saçlarını uzatır, onlara bakım yapardı. bu bir zenginlik göstergesi idi.

sonrasında roma imparatorluğu sefere çıkarken tüm askerlerin saçlarını kestirmeye başladı, sebebi disiplin, kolaylık, temizlik vb. sebeplerden ötürü. bundan sonra da bu moda yavaşca halka, oradan da diğer devletlere geçti. kısa saçın tarihi de böyle başlamış oldu.

tüm bunların ardından da bazı aptallar da gelip; feminen gösterir, vurduruyordur, toptur, kektir demeye başladı. alemsiniz vesselam.
tipe göre değişiyor. herkese yakışmasa da bence en çok yakışan kişi kuşkusuz Barış Manço'ydu.
Kimsenin dediğine bakmayın uzatın gitsin. Siz eğer dik durursanız kimse laf yapamaz.
Ayrıca uzatmaya yemeyen bok atabilir bu normal.
Şimdi devlet işinde filan da çalışılabiliyor yavaş yavaş.
Tek askerlik sıkıntısı var. Düşündükçe del'oluyor insan. Hele çevrede sürekli bunu diyen varsa. Bir de utanmadan saçını satarsın diyenler var tövbe tövbe..
yakıştığı taktirde kıskanılacak erkektir. uzun saça heveslenmiş çoğu erkek orta halli uzunluktan sonra saçın şekil almadığını, kötü durduğunu düşünerek amacına ulaşamadan kestirir. o zafere ulaşmış kişiler sabırlı kişilerdir, taktir edilmeleri gerekir.
uzatmaya karar verdikten ancak iki yıl sonra istenilen kıvam gelen erkeğin uzun saçıdır.

(bkz: sabrın sonu selamet)
bir tane arkadaşım var, facede son paylaşımı aynen şu : bende mi sıkıntıdan saçını değiştiren ne bileyim ucuna kızıl attıran gruba mı girsem naapsam bilemedim.

Arada saçındaki kırıklardan da bahsetmeyi unutmayan erkeklerdir. Aşırı itici buluyorum kendilerini. Saygılar.
Hiç hoşlanmadığım erkek.