bugün

1.72 ideal boydur bence .
Benimdir. *
(13 cm topukluyla filan...) ama bu sadece perde arkası değil mi.

(bkz: fuck the adalet)
1,79 ile benimdir. Ortalama Türk Erkeği boyunu geçmiş olsam da hoşlandığım erkeklerin çoğu benden kısa olsa da beni görünce oha at diye tepki veren barzolar olsa da hayat güzel be kardeşim. Uzun boylu ispanyol erkeklerine buradan selam olsun.
Birde saçları beline kadar uzunsa gerisi önemsizdir.
boy takıntısı olan erkeklerin yanaşmayacağı kızdır.

bir de utanmadan topuklu giyer bunlar.
iticidir. Topuklu ayakkabı giyemez, giysede yakışmaz travesti gibi durur. Arkadan bakıldığında erkek gibi durur. Zaten dünyada ki bütün o güzel kadınlarda, yabancı ünlülerde kısadır.
bir de beyaz tenliyse 40 yıl kulu kölesi olunulur.
Hele ailedeki tek uzunsa bütün evin perdelerini asmak, ulaşılamayan raflardan tabak, çanak, kavanoz almak, diğer aile üyeleri ulaşamadığı için cam silmek zorunda bırakılan kişidir. Ayrıca topuklu giymek istediği halde çok mu abes durur acaba diyerek giyemez bu zavallı.
itinayla korunması gereken. az var bunlardan. biri de bende çok şükür. tabi ben uzun olduğum için sorun olmuyor.
öpülesi, sevilesi kızdır.
çok göze çarpar.
ateşlidirler.
seks konusunda yetenek sahibi olanları çoktur.

her eve lazımdır.
'Hani nerede' cevabı ile karşılaşılacak sorudur.
bokluktur valla.
1.65 falan olcan oh miss. benden al onlara ver allahım.
tıpkı kısa boylu kızda olduğu gibi vücudu orantılıysa hoştur.
1.75 ve üstü boya sahip kızdır.
kisa boylu erkeklerin korkulu ruyası.
Benimdir.
1.75
Genelde ayaklari büyük olur.
kısa boylu erkeklerin korkulu rüyasıdır.
Topuklu denilen sey zaten bi kisa boy kompleksi degil mi ya uzun kizlar cok merakli degil topuga. burda uzun sulun gibi kizlara laf atanlar goruyorum. Kisalar topuklu reyonlaridan cikamayip, uzun kizlara agzi acik salya akarak baktigi asikar. Bir etek giysek bir elbise giysek, saclarimiz upuzunda olsa kisada olsa kiyafetinde sacinda her turlusu biz uzunlara yakisiyor kimse kusura bakmasin;) Uzun kizlarda kendine ulasamayacagindan camur atan 1.60 1.75 boyunda uzunum diye gecinen erkeklere hayran degiller. Sahsen slav genlerini bu heriflere feda etmezler zaten. Kisalarin tas gibi catladiklari asikar yorumlardan. Arkadaslar uzun kizlar zaten yanlarina cok guzel tas oglanlar buluyor boylu poslu siz uzunlari cok kafaya takmayin * :( oylayanlar = 1.40 hanimlar ve beyler ajsjsns
bazısı ayrı güzel olan ama bazısına da boy olayı hiç gitmeyen kızlardır.
Genelde boyundan başka övüneceği bir şey olmaz, onu da allah vermese ne yapacaktı merak konusu.

(bkz: sırık)
nadir çıkar.
1.68,5 türkiye şartlarında uzun sayıldığı için benim bu. Ortalama bır turk erkegı ve kızına gore uzun sayılırlar. Ama manken gıbı fızıgıyle de dıkkat cekerler, her gıydıgı her taktıgı yakısır falan.
Güzeldir. Ancak kısa olduğun için asla yazamazsın.
perdeleri kendi takar çıkartır.
allahla ne konuştuklarını merak ettiğim kızlardır.

ulan benim boyum 1.80. senin normal boyun 1.83. üstüne giyiyorsun 10 santim topuklu ee, narşa erdin einstein'a selam söyle bari amınakodumun aç gözlüsü.
güncel Önemli Başlıklar