bugün

175in üstü kötüdür.
Benim yanına yaklasmamak için yoğun çaba sarf ettiğim kızdır. Yanlış anlaşılmasın. Ben uzun olmadığım için uzak dururum.

Uzun boy iyidir. Uzaktan bakarım uzun boylulara içim gider. Ne vardı sanki 190 olaydı boyum. 178 de kaldım.
Topuklu ayakkabı giyememektir. Ayakkabı bulmakta zorluk çekmektir hatta. Standart boydaki elbise ve eteklerden kendine göre bulamamaktır.

Şahsen 1.78 (bkz: uzun boylu erkeklere sahip çıkalım)
1.70' den 1.80' e kadar yolu olan kızdır. genelde büyük ayaklı ve geniş omuzludurlar.
(bkz: ben)
için için minyon ve çıtı pıtı olamadığına üzülen kızdır. bakınız ben.
bunu kısa erkeklere karşı kullananlar var bir de amk. boyu 1.80 giyiyor bir de 15 cm topuğu göğe değecek heralde amk. allahtan kısa değilim.
bir sekseni geçmemeleri tavsiye olunur. topuklu ile benim kadar oluyorlar lan neredeyse.
yolda yürürken sürekli bakışlara maruz kalmaktır. boy kompleksidir. kendine göre sevgili bulamamaktır. topuklu ayakkabı giyememektir. (bkz: ben)
yalan yok boyumu seviyorum ama fazla dikkat çekiyor -_-
(bkz: erkeği zengin gösteren detaylar)
iticidir. kızın kıçı yere yakını makbuldür.
iskandinav ülkelerinde bolca rastlanır.. türkiye' de yerden bitme erkeklerin hayallerini süsler..
Çekici kızdır.

Uzun boy zerafettir. 1.80 'nin üzerindeki kızlara denir. Türkiye de 1.75 boyundaki hobbit kızlarımız da "bende uzunum kiii" diye de özel mesaj atarak güldürürler.
1,78 boyumla ben oluyorum sanırım.
uzun boylu kız genellikle küçük memelidir bu yüzden sefil gözükürler.
koca bulmakta zorluk çekecek kızdır.
sharapova olmadıkça güzel olmayan kız türü.
Beyler simdi burada hanim kardeslerimiz ,boylarni iste ben diyerek lanse edecek ...170 uzeri boylarla klavyenin dibine dibine ben burdayim seklinde arzi endam edecek ...
Ruhen ve bedenen ergence olan bu tavri anlayabilmis degiliz , turk kizlarimizin hepsinin boyu zaten 170 uzeri maasalahh sozlugumuze
1,75'ten fazlası görüntü kirliliği diyebileceğim durum. (bkz: her şeyin fazlası zarar arkadaşlar)
sözlük kızlarının 'ay evet benim o uzun boylu hemen pm ışığımı yakın şekertolar kıpsss;)' mesajını verdiği başlık.
176 cm boya sahip bir erkek olarak asla ve asla istemeyeceğim kız türü. 190 olsam da durum farklı olmazdı sanırım. ha iyidir güzeldir orası ayrı.
170 boya uzun diyenler görüyorum. içler acısı.

180 boyla yanıma yakışacak kızdır.
(bkz: bodur tavuk her dem piliç)
tanıdığım bir kızdır. 1.86 boyundaydı voleybolcu falan da değil tamamiyle orjinal. ayçiçek tarlasında bir fotoğrafı vardı aynı boydaydı ayçiçekleriyle ayrıca çok da güzeldi.
ben hariç sözlükteki bütün kızlar oluyor sanırım.
Türkiye'de genelde çiroz olan kızdır. Uzunlar anlamsızca 45 kilolara düşerler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar