bugün

butun kadinlarin, bilhassa norvecli kizlarin hayali. orada yasayan emmim dedi.
(bkz: error)
uzun boylu kaslı zengin yakışıklı zeki esmer dışında bana uyan bir tariftir.
Kaslı dışında tanımına uyduğumdur.
Esmer olmamalı.
(bkz: yok ebenin amı ali sami)
bunlara ek olarak bende 18 cm de var ama zengin değilim orta sınıf diyelim selam kızlar.
ulan şu kadar sıfattan bi tanesi var o da esmer. adaletini sikeyim dünya. kızlar esmer olmak yetmez mi acaba?
uludağ sözlük erkeklerinin yarısını oluşturur. diğer yarısı ise sarışın, mavi gözlü, kaslı, zengin ve zekidir.
beni tanımlayan başlık. direk olarak. her hangi bir eksik yok.
biri hariç sayılan tüm sıfat ve zarflara uyuyorum.

uzun boylu => tamam
kaslı =Tamam
yakışıklı => Tamam
zeki=> tamam
esmer erkek => tamam

zengin => lütfen yardım edin..... allah rızası için, zengin olmam lazım.
içinde bulunduğum çekici erkek kategorisidir.
(bkz: aa ben)
Hayallerdedir.
Bana uyan eşgal lakin boyum o kadar uzun değil, çok yakışıklı da sayılmam. Evet pekde uymuyormuş.
esmerlik hariç uyduğum tanım, evet beyaz tenliyim esra hanım, taliplerimi bekliyorum *
bir tek zenginlik konusunda geride kaldığım erkektir.

şimdi aylık gelir 5000 tl nin altındaysa zengin olmuyorduk de mi lan. hııı?
(bkz: kenan imirzalıoğlu) düşünülerek yapılmış tanım.
Kısa boylu çirkin göbekli fakir Kafası çalışan beyaz erkek olarak anasının amına koyim onların ben çok fazla karı kaldırıyolar!!!
yoktur. olmayandır. bu özelliklerin hepsi bir erkekte toplanamaz. varsa da çıksın mesihliğini ilan etsindir.
(bkz: kaslı bir kürt beyle evlenmek)
böyle birini tanıyorum, çok da severim ama ilişki için tercih edilecek bir adam değil kızlar.

bütün kadınların gözü bunda bi kere, bi ortama girdiğinizde yanında sönük kalıyorsunuz, erkekler bile bakıyor adama aq. bu özelliklerine ek olarak esprili de üstelik. tabi bu özellikleri taşıdığı için egosu görünmeyecek kadar yüksekte.

arkadaş olarak on numaradır ama.
Esmer olmasından dolayı bakmayacağım erkek.
'gözleri de renkli mi?' diye sordurmuştur. *
Yazar burda altı farklı erkekten bahsediyor.