bugün

ne mesaj vermek istediğini anlayamadığım kızdır. ben orada fotokopi çekiyorum, bir işle meşgulüm, lan tırrik 10 dakikadır beni izliyorsun sürekli ben seni farkedince rahatsız olmuş gibi sırtını dönüyorsun. bakışlarından şüpheleniyor insan yemin ediyorum.
Gülümseyerek yanlarına kadar sokulup, tam lafa girecekmiş gibi görüşerek kafa atmak istiyorum bunlara.
Türk kızları seviye 253658.
kezbandır, ne yapsa yeridir.
Sırtını dönen kızı bilmem ama gözünü kaçıran kız tekrar göz göze gelcek miyizin hesabını yapar.
yanına gidip ''mağrurlanma ey padişahım senden büyük allah var'' denmesi gereken kezban kişidir.
umursamamak gerekir, daha fazla kalkmasın götü sakın bakmayın.
Bile bile yapar. Utangaç olabilir ne yapacağını bilmiyor olabilir. Ya da yaptığını güzel bisey sanabilir.
bitch mode on kızıdır.tehlikelidir. görüldüğü yerde afad'a haber verilmelidir.
ya özgüven eksikliği yaşıyordur yada bu mal orada 10 dk dır ne yapıyor diye merak ettiği durumdur.
Gel iste mal diyordur.
anlamını şu yaşa kadar hala anlayamadığım sinir bozucu eylem. birde bunun göz kaçırma versiyonu var o daha fena, olay tenis maçından hallice olur sen bakarsın o kaçırır o bakar sen kaçırırsın bu böyle sürer gider.
o kız böyle yetiştirilmedi dostlar; o kızın üstünde yüzyıllardır süre gelen kadının cinsel isteği olmaz, bir erkeği sevdiğini, beğendiğini söylemeyemezsin baskısı, korkusu var.
o sana gelip açılırsa orospu durumuna düşeceğini, senin gözünde değersizleşeceğini düşünüyor.sonuç olarak kızı o durumdan kurtaracak olan kişi de sensin. senin şefkatin,senin iyiliğin öğretecek ona erkeklerden korkmamayı .hadi koçum göreyim seni.
o değilde allah bilir kız niye baktı.