bugün

Ay aslında güzeldir ve çok zordur. Sevdiğin insana dokunmak istiyorsun dokunamıyorsun. Ama kavuşmak varsa dünyanın en güzel şeyidir yanında sarılıyorsun dokunuyorsun özlemişsindir. Tadından yenmez. Gerçekten seven insanlar için mesafe bir hiçtir.
Sevgilerin aşkın ilişkinin varya kralıdır bu. uzakta birisini seviyorsun ve güveniyorsun. çok zordur ama sevginin adam gibi oldugu bir şeydir. has sevgi budur. yürütmesi zordur lakin güzeldir. birde şu yönü var çok yorar ruhu. eğer ki geçmişte bunu yaşadıysanız artık bir daha buna gücünüz olmayabilir.
iş - güç sahibi insanlarsa sıkıntı değildir. Atlarsın arabana görüp gelirsin.
Bildiğin sanal seks lan bu ne ilişkisi, iliski deyip ya arada da duygusal bir şey var bu sanal seks değil tam olarak demeyin.

Bildiğin sanal seks bu. ilişki yazışarak olmaz.
yürümüyor. denendi. çok boktan.
sabır lazım. eğer sabır varsa en güzelidir. sabır yoksa denemeyin bile.
olmaz vallahi. kimse çıkıp demesin yok gerçek aşksa olur bilmem ne diye olmuyor amk, zamanla bitiyor her şey. asıl zor olan şey yavaş yavaş bitişini, elinden bir şey gelmeyişini, duygularının yitip gitmesini iliklerine kadar hissetmen. çok boktan.
Yureyecek iliski mesafe tanımıyor arkadaslar.

Bakin burda bazi hanim kizlarimiz var. Yigidonun biri pesinde dolaniyor. Askindan ölüp bitiyor ama cocuk uzakta oldugu icin acabalara vuruyor kendini. Kadinlar boyledir cunku azizim. "Yeaa ben uzuldugumde omzunda aglayamicam. Ozledigimde dokunamicam" der ve redder aşık bir adami. Oysa yastiga basini koyup aglamak da aslinda sahane bir harekettir. Neyse konu bu degil.

Iste bu tereddutlu hanimlar burayi okuyorlar. Başlığı acip bakiyorlar. Kadinlar boyledir cunku azizim. En az 4 teyit almadan hareket etmezler. Serpile, Melise, duyguya misal, bir de bu basliga bakarlar. Neyse konu yine bu degil.

Yuruyecek iliski mesafe tanimiyor arkadaslar. Kafaniza takmayin. Hem en fazla yurumez. En fazla biraz fazla aglarsiniz, biraz fazla ozlersiniz, biraz fazla kiskanip azicik fazla telefonda kalirsiniz.

Gozunuzun icine bakan bicare erkekleri uzmeyin arkadaslar. Erkekler boyledir cunku azizim. Aşık olunca biçare hissederler. Gece dayanamayip son parasiyla otobuse binerler, sabah yurdun kapisinda beklerler. Canlari herkesten cok yanar ozleyince, cok da konusamazlar sizin gibi. Erkekler boyledir cunku azizim ve başlığın konusu da bu.
ne olursa olsun seviyorsa iki tarafta biribirini engel değil mesafeler,birgün gelir kavuşur sevenler.
Uzak mesafe ilişkisi yaşamak için yanlış yüzyılda doğmuş olmanız lazım. Telefonu var görüntülü araması var maili var mesajı var mektubu var zarfı var. Sanki osmanlı zamanında venedikten kız sevmiş bursada yaşıyoda uzak mesafe ilişkisi diyo. Hey yavrum hey.
Gerçek manada sanal sekstir başka bir bok değil.
Olmuyor aga eziyetten başka bişi değil.
Benim çok zorlandığım bir konu. Mesafeler insanları birbirinden soğutabilir. Özellikle biraz sorun yaşamaya başladığınızda karşınızdaki insanla yüzleşmemenin verdiği rahatlık yüzünden sorunlar baş gösterir.
Çok yoruyor, yıpratıyor. Ufak tartışmalar yanyana olmadığın için, sarılıp halledemediğin için büyüyor. Görmek istiyorsun göremiyorsun. Meraktan çatlayıp bir şey söyleyemiyorsun. Kendine çok zarar veriyorsun. Ama değer, ona değer. Kavuşmayı beklemek, onu özlemek güzel.
Denedim sözlük, çok denedim ama arada 1000 km gibi bir mesafe olunca olmuyor..
Zor değildi aslında bu kadar. Öyle gözünde büyüttün ki bu mesafeleri güzellik. Ben seninle her uzaklığa razıydım oysa. Senin için binlerce kilometre gelmekte ne var allah aşkına? Kokunu bir kere çeksem kanatlanır gelirdim zaten. Seni kendimden çok sevdim çok. Ama sen olmaz yapamayız dedin. Seninle geçen hafta çekildiğimiz fotoğraflara bakıyorum şimdi. Nasılda mutluyuz orada. Öyle güzel bakmışsın ki bana. Ömür boyu bakarsın sandım öyle be. Bileğimde geçen hafta verdiğin toka duruyor hala. Kokluyorum arada. Bana kalan son kokun orada çünkü. Sen gittin, fotoğraflar kaldı. Tokan kaldı. Verdiğin şiir kitabı kaldı güzellik. Binlerce hayalimiz öksüz kaldı. Rüzgar, kumsal yetim kaldı. Kendine iyi bak kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş insan. Ve asıl bana iyi bak, kendimi sende unuttum. Allaha emanet olasın.
Eğer çalışan iseniz bir yere kadar tamam. Eğer para kazanmıyorsanız asla bulaşmayınız.
çok zordur, istisnalar hariç tamamı başaramama ve aldatmayla tamamlanır.
ilerliyor bir şekilde bu ilişki ama yoruyor. çilesi çok, tavsiye etmem.
otobüslerle uğurlanır, çalgı çengiyle karşılanır.

en büyük handikabı ise;

anı yaşamak isteyen bir tarafın diğer tarafı öyle ya da böyle mesafe nazırında,
unutacak olması.

hep aklıma cezaevlerinin bayram ziyaretleri, açık görüşleri aklıma gelir.
o an bitecek ve bir taraf hep parmaklıklar arkasında kalacaktır.
Bir ilişki türüdür. Yakın zamanda bitmiş olan ilişkim. Çok da severdim yalan yok, hala seviyorum.
Olabilir ama gerçekten gerek yok.
Vaktinde başımdan geçmiştir iyi ve kötü yanları vardır ama bir daha olsa istemem.
10 yıl önce bu başlığa entry girseniz haklıydiniz ama şimdi söylenen herşey uzak mesafe ilişkisini bitirmek için birer bahane apacik ortada.
Dünyanın en mantıksız ve yıpratan olaylarından.

Hele bir de güven sorunu yaşıyorsanız bana müsade deyip sürat-i zeval ile oradan uzaklaşın.