bugün

Semt ilişkisi yaşayın. Dakk başı görürsünüz.

-nörüyon gııı?
+Valla napak işte, hatçaların tarlaya köstebek dadanmış ona tuzak kurduk ordan geliriz. Sizin ortanca vermişsiniz bakbakların kadir'e hayırlı olsun.
- hee verdik ama bubam hata yaptı orda. Ben gadir'i hiç sevemedim. Ufakken de yaramazıdı. Neyse anan gile selam söyle, haftaya ekmek edicez o da gelsin. Gaşıkları da getirsin oynayıveririz az da.
+Olur olur söylerim hadi selametle. Selam söyle zeynep gile.
-olur olur...
Güvensiz bir insansanız, sosyal medya aracılığıyla tanıştığınız herhangi biri sizi dolandırır, troller veya sosyal bir deneye alet eder korkunuz varsa yaşamayın.

En son böyle korkuları olan biri vardı. Tövbeler olsun ondan beri asla böyle bir işe girişmedim. Adam kendisiyle oynadığımı düşünüp bana çıkışıyordu. Allah ıma binlerce kez şükürler olsun, bir daha uzak mesafe yaşatmadı bana.
ten, tene değmek ister. uzak mesafeden ilişki olmaz. yol yakınken dönün.
Çok zor ve ipler bir kere gevşedi mi devamı geliyor. Bunun olmaması için erken hareket edin, ertelemeyin yoksa sizden daha yakın biri olucaktır.
Uludede'ye katılıyorum. Ona sarılamıyorsan, saçını okşayamıyorsan ve busecik konduramıyorsan o ilişki pek de uzun sürmeyecektir büyük ihtimalle, evet.
Birbirinizle ne sıklıkta görüştüğünüze dikkat edin…
- hiç.. uzaktan aşkım muhabbetine girdiniz: biriniz, diğeri tarafından duygusal anlamda sonuna kadar sömürülüyor.
- nadir: yakında biter.
- ayda birden sık: biraz şansınız var.
- haftada bir: uzaktan ilişkiniz çok uzun sürmez, biri diğerinin yanına taşınır.