bugün

Uyuyamıyorum sözlük.
görsel

Al o zaman. iyi uykular...
Yorgunum deli gibi uyumak istiyorum ama uyuyamıyorum.
görsel
Karnıma sancılar giriyor. Duvarları yumruklamak ve gücüm yettiğince bağırmak istiyorum.
Nefesim daralıyor ve sebepsiz bir korku sarıyor bütün vücudumu.
uyuyamiyorum...
Hayal kurmayı denedim.

Artık eskisi kadar tatmin etmiyor, tat vermiyor.

Beni en azından uykuya kadar taşımıyor.

Uyuyamıyorum.

Gerçekliği kabullenemiyorum.

Uyuyamıyorum.

Gerçeklikten kaçamıyorum.
An itibari ile içinde bulunduğum durum.
hii aynnn.
en son hangi gece uyuduğumu bile hatırlamıyorum. yarın beni seven bir kadınla buluşacağım ve ben hala uyuyamıyorum, uyursam geç kalırım ama mesele bu değil ben zaten uyuyamıyorum. sağa dönüyorum uyuyamıyorum, sola dönüyorum uyuyamıyorum, 5 oda değiştiriyorum ve uyuyamıyorum. en son o kadar uyuyamadım ki, bu savaştan vazgeçtim ve uyuyana kadar uyuymama kararı aldım.
uyku tutmuyor, vallahi kapıldım bir platonik hislere gözümü kapadığım an aklıma düşüyor. karşılığını bulursam mükemmelleşecek her şey. o zaman buralara güzel şeyler yazacağım.
Edit. O işler öyle kolay değil aga.
Seviyorsan git konuş kanka.
Uyuyamamak canımı çok yakıyor.
Youtube' da sacma komik videolar esliginde ortadan kalkan problem.
Bu ne derttir bu nasıl sınavdır ali cabbar.
Hiçbir şey olmadığı için 21:00 gibi gözüm hafif dalmış şimdide uyuyabilirsen uyu ali cabbar.
Gerilim filmi izle.

Ben olsaydım öyle yapardım.
Benim de uyumama izin verilmiyor..
Evet beni aldatan sevgiliyi aldattığı kızla el ele gördüm bugün. Bu süre tavan izlicem
15 dk önce uyandım. 2 sigara içtim. hastayım. son kez şarkısını dinliyorum rota'dan. yok bir şey iyiyim değil mi hiçbir şey yok evet. kahrolsun düzelmiyor hiçbir şey düzeltemiyorum. ne yapsam olmuyor. eski insanlar birer birer çıkıyor karşıma ama yapamıyorum işte olmuyor eskisi gibi. öyle şımarık değilim. ben neden böyleyim neden ki? hayatımı siktim ve şimdi doğan cehennemin soğukluğunda donuyorum. şimdi bitse her şey. uyanmasam yarın sabaha. olduğum bina yıkılsa ve bende ölsem içinde. yt premium'a zam gelmiş. her şeye sövüyorum her şeye ama her şeye.