bugün

Uyumaya çalışmayın.
Tavsiye almayın.
Muzik dinleyin bide sigara icin ama marlboro light olsun mumkunse.
Sozlukten cikip uyumayi deneyim. Bok mu var hala bu basliga bakiyorsunuz.
Şu an ihtiyacım olan tavsiyelerdir.
Uyuyun.
hannibal izleyin.
biraz acicak ama olsun.
bir anne atasözü der ki: gözünü kapat uyursun.
boş boş durmaktansa birşeyler öğreniyim birşeyler yapayım derseniz kendinize ve bi ayaklanırsanız görüceksiniz ki aslında sizin uykunuz gelmiş. iyi uykular efendim.
(bkz: theraflu)

10 saat uyku garanti.
Namazı kılın da öyle yatın.
Üzülmeyin derdi veren allah dermanı da verir.
kalk sözlüğe bir kaç entry gir ya da yazılanları oku.
Gun icinde,yastiga basinizi koydugunuz an hicbisey dusunmeye firsatiniz olmayacak kadar yorulun.
ılık bir duş alın, üstüne sıcak süt için. daha kolay uyursunuz.
Gereksizdir. Uyumak icin asla caba sarf etmem. Her zaman uyuya kalirim. Temel yasam felsefem bu. Acikmadan ogub saatim gekdi diyip yemek yiyen insanlar olamadim ya da ne bileyim uyumaya cakisanlardan vs. Illa tavsiye istiyorsan tanidiklarin varsa xanax temin edebilirsen çok işe yariyor. Ben yapiyordum bunu. Dedigim gibi uyunak icin caba sarf etmem her zaman uyuya kalirim ama xanax ile uyunak cok keyifli oldugu icin ayri bir deneyimdir. Bunu yasamadan yaslanma dostum.
uyuma zaten gün başladı şeklinde olan tavsiyelerdir.
kaldır yataktan o koca kıçını ve sabah koşusuna çık.
ozellikle bu aralar oldugu gibi sabah isiginda uyuyamiyorsaniz, uyku bandidir.
yataga yatinca akliniza dusunceler geliyorsa, surekli bir seyler dusunmekten uykuya dalamiyorsaniz kendi buldugum ve faydasini gordugum bir deneyim oneriyorum.

bu uykusuzluk turunun sebebi kendinize vakit ayirmamanizdir. internete girmek, film dizi izlemek, feysbukta takilmak ya da gezmek kendinize bu anlamda vakit ayirmak degildir.

vakitsizlik buyuk sorun ama tum bunlari yaptiktan sonra yarim saatlik bir bosluk ayarlayin. uzanmayin. mumkunse oturun ve hicbir aktivite yapmayin. yerde oturun ki konfor rehaveti gelmesin. o surede d
akliniza dusunceler geliyor. dusunup bitirin. kaygidir dusuncedir, ayirdiginiz o yarim saatlik sureyi neyin derdindeyseniz onu dusunmeye adayin. bir seyle oyalanmayin sakin.

yattiginizda uyku sikinti olmuyor artik. dusunmenin agirligi uzerinizden bir nebze kalkmis oluyor.

yatmadan once kosu yapmak da cok faydali.
gökseli dinleyerek uykunuz gelebilmesi muhtemeldir.
orgazm olun. ciddiyim. * olmadı beni arayın.
kötü komşulardan kurtulun, ben öyle yapacağım çünkü..
Uyuyamayanlara travestiler diye okumak.
madem uyumuyorsunuz bir şeyleri araştırın en azından bir b"k öğrenmiş olursunuz.
güncel Önemli Başlıklar