bugün

insanın yanında sarılacak sıcak bir vücut bulamaması sebebiyle yaşadığı durum.
Ayıcığım bile yok be sözlük!
9.gün.. sabah ezanını duymadan uyuyamıyorum. Atarax önerdi doktor amma velakin içip mala bağlamak istemiyorum.. bilimum ot çöp çayını da denedim, kar etmiyor. Allah insomniamı verdi sonunda.
kafamın içinde o kadar çok konuşuyorlar ki bu kadar ses varken uyumak imkansız dememe neden olan durum.
Yeter defirten durumdur.
Saat olmuş beş buçuk. Saat dokuzda lanet bir sınavım var ve saat üçten beri yatağın içinde debeleniyorum. Uyuyamamanın ne olduğunu bilmezdim ben ya öyle ki başımı yastığa koyarım maksimum on saniye sonra uyumuşum. Dalga geçerdim uyuyamayan insanlarla, lan ahınız mı tuttu nedir bir aydır uykularım bölünüyor her gece. Bir de gün içerisinde akla mantığa sığmayan şeyler gece bir anda bilimsel nitelik kazanıyor. Neyse sözlük, kafanızı şişirmeyeyim dertlerimle daha fazla.
Tanıma gelince uyuyamamak o an için veya belli bir süreç içerisinde uyuma yetisini kaybetmektir.
final ve bütünleme haftasının bıraktığı en büyük sorun. gün içinde on beş dk uyusam gece en az üç saat uyuyamama sebep oluyor.
Yaşananlarla alakalıdır. Sevgi görememek başta gelir . Çocuklukta başlar uykusuzluk.
bir tür lanet.
Bu konunun üzerine özellikle uyku düzeni bozulmuşsa tez yazacak kadar bu sorunla bogusmaktan mutevellit sürekli karsilastigim, insomnia isminin büyüsüne kapılıp ara ara hoşlandığım yatağın işkenceye dönüşme hali yaş ilerledikçe uykusuz kalmanın cekilmez bir hale dönüştüğü ve dayanmanin zorlasmasida aşikardır.
ölümle eşdeğer.
Yarın bittik.
Geç yatan geç kalkar bu kadar basit.
nedeni merak edilen rahatsızlıktır.

01:00 sularında yatmama rağmen 3 ncü uyanışım ve şuan hiç uykum yok. 06:00 da kalkacak olmam da cabası.

Beni uyutmayacak; aşk acısı, üzücü bir olay veya herhangi bir bok da yok.

Anestezi uzmanı sevgiliye ihtiyacım var.

-aşkım 8 saat uyutacak bir şeyler yapsana. Oh miss.
Uyuyamamak değil de uykum gelmiyor son zamanlarda. Şu anda misal 2 günde toplam 3 saat uyudum ve hala uykum yok. Lan inanmazsın o kadar dincim ki çıkıp koşmayı planlıyorum. Gözlerim kibar feyzo da Kemal sunal ın uyutmaya çalıştığı adile naşit gözü gibi. Hay allah ya.
Yemin ediyorum ruzgarin sesini, kapiyisi acisini ve yuzumdeki sicakligini hissederek korkuyla uyandim, simdi butun uykum kacti. Daha uyuyali yarim saat olmadi belkide.
Herkesin yaptığını yapmak adetim değil. Millet uyanınca uyumak daha anlamlı.
belki de herkes uyandığında uyumayı tercih etmektir.

size günaydın, bana iyigeceler misali..
Beterdiiir çok beterdir bu saat oldu hala uykum yok çok can sıkıcı bi durumm ooof of..
+günaydın arkadaşlar!
sabah ezanı okunuyor ben halen uyumaya çalışıyorum.
spora başladığımdan beri muzdarip olduğum şey.
ileride psikolojik rahatsızlıklara sebep olabilecek ya da hali hazırda var olan bir psikolojik rahatsızlığın belirtisi olabilen bir durum.
O kadar yorgun saat 11 de yattım öğlene kadar uyurum diye ama 2 de uyandım ve uyuyamıyorum. Bir daha o kadar bira içmek yasak bana 1 gün geçti hala sonuçlarını çekiyorum. Halbuki bu saatte ayran içersem düzelir demiştim olmadı. Ne yapacağım ben şimdi gecenin yarısında diye düşünürken aklıma oyun oynamak geldi ama gel gör ki oyun oynamayı istemiyorum bugün buluştuğum bazı iyi arkadaşlarım sayesinde. Ama başım hafif ağrıyorken de başka bişey yapamam heralde.
içinde bulunduğum durum, uyuman lazım uyuyamıyorsun uyuyon sanıyorlar..
Sabahın sekizinde mesaim var hala uyuyamıyorum. işte bunlar Hep bu hafta sonu uyku düzeni bozukluğu heeep!
mutlu olunduğu vakitte dahi uğramayan hede, oysa uyunmalı ki yarın ona kavuşmalı. *