bugün

uyuyamazdın efendim bu sıcakta boşuna uğraşma bence.
Uyusana isyanından sıkılan bir öğrenci olabilir. Hoşgelmiş. uyusaymış uyurmuş rahat bırakın çocuğu *
sözlükte blog yazar kaç kişi vardır ki? işte onlardan bir tanesi. sağlam yazıcan bu hayatta, mutlu olucam sen yazdıkça.

delikanlı yazar(!)
Efsane nick altlarını hak eden , geceleri uyumayan ve tabiki saygıyı hakeden antalyalı yazarımızdır. Severek takip ediyoruz . Yazdığı kitapların 28 . baskısını görmek dileği ile.
Enteresan tabi. Sürekli takip ettiğim ama bir türlü cesaret edip yazamadığım yazardır kendisi. Hakkında az çok şey bildiğim ama söylemeye çekindiğim güzel insandır.
Sevgili uyusaydimuyudum;
Eski hesabıma tekrar giriş sağlayamama nedeniyle yeni açmış bulunduğum bu hesaptan sadece çaylaklıktan çıkmayı bekliyorum. Sana sormak istediğim bir kaç soru hazırladım. Ama bunları umuma açık alanlarda sorup özelini, ya da seni, deşifre etmek istemiyorum. Bunu görüyorsan eğer beni tanıyınca mutlu olacaksın haberin olsun.
Sevgiler
Hodor.
Kendisi birinci dereceden akrabam olmaktadır, saygılar şef.
Ooo Efendim kimleri görüyoruz, dönmüşsün sahalara * geldiğin gibi de atmışsın lafı ortaya, hınzır seni.
kendisinden çok başkalarını düşünen yazar.
iyi huyludur.
Siz sanıyorsunuz ki bu oturaklı, efendi biri. Çok yanılıyorsunuz bilginiz olsun.
Şu an 3 metre ötemde 'dom dom kurşunu' söylüyor. Siz düşünün.
Açık oyladı ayak bastı parası istiyorsan ölüden g*t istiyon baştan söylüyorum.
iyi yazmalar sayın yazar.
Benim sırdaşım dert ortağım olan kişi bana özel kalmasını istiyorum sadece beni dinlesin * .
Upla dediğimde apla diye anlayarak 'ha??' diyen naif(!) bir insan. Oysa ki kendisine hiç dümdüz Abla da demem..
Gecemi renklendirmis güzel insan, mutluluk kelebeği.

Kendisini uludağ sözlük burkina faso zirvesinden tanırım. Bi süre insan nakliyatı * yapmış, pasifikte siyah sancaklarla boy göstermiştik.
Duydum ki çaylak olmuş... Ayıp değil mi lan, böyle bir insanı çaylak yapıyorsunuz? Ekmeğinin peşinde çok da takılmayan bir insandı, başkasını mı bulamadınız?

Neyse umarım en yakın Zamanda döner..
Söylendiği gibi; Özel mesajda birilerinin adı geçiyor diye çaylak ATAn ve doğal olarak özel mesajları da okuyan bir moderasyon varsa kendisinin çaylak olması skandaldır, yok hükmündedir. O birileri kendi ünü ve kasmaya çalıştığı egosu için sözlüğün ırzına geçerken seyirci kaldıysanız, kimseye de onun Hakkında konuşma diyemezsiniz. O zaman biz gidelim kendi kendinize o insanla takılın bu sözlükte.

Uyusaydimuyurdum'a gelince. Kolay kolay entry bile girmeyen birini sebepsiz bir yere çaylak yapmak net mallık. Zall efendi 'moderasyona karşı büyük bir hater grup var' demeyi biliyorsun... o Zaman bu çaylak neyin nesi? Ben kolay kolay gelip burada birilerini savunmam, çünkü senin moderasyonun gibi birileriyle çıkar ilişkim veyahut beklentim yok. Moderasyonun fake hesaplarıyla provoke edici, sikimsonik, sırf entry girilsin diye başlıklar açacaklarına sözlükte adaleti sağlasınlar.

Eyyorlamam bu kadar.
Zaten tek tük yazıyordu. Kalemini buraya tüketme boşuna.

Güzel insan,güzel yazar.
Az önce gördüğüm eski bir yazar, tam trip cümlesi güldürmüştür renkli bir kişilik *
entrylerindeki gönül açıklığı ve entrylerimi anladığı için kendisine teşekkür ettiğim yazarımız.
bir zamanlar sohbetimin olduğu güzel bir insan, hayatını iyiliğe adamış.
Takip ettiğim güzel yazar. Neden uyumuyorsun sorusuna cevabı nickiyle vermiş.
hadi öpüşün, barışın..

şu dandik elektro bateriyi görmek zorunda kalıyoruz senin yüzünden..

bir uuser..
bana madde 2 koymuş. aşk olsun!

seviyom lan *

edit:

''aşk zafer kazanılacak bir yürüyüş değil, soğuk ve kırık bir yakarıştır''

https://clyp.it/smogcwsc
mesaj atamadığım yazar. mesaj da bu

çok güzelsin gülücük