bugün

son bir aydır benim tanımım bu galiba. su an online olanlar icin de gecerli hadisedir.
sözlüğün gece saatlerinde daha sakin olduğunu farketmi$, günün en önemli zaman dilimini sözlükte harcayarak, kendinden bir $eyler katan yazardır.
"uykum var benim evet evet uykum var" diyerek kendini kandıran ve sonucunda yalandan esnemelerle yataktan paşa paşa geri çıkıp "bari sözlüğe gireyim de uykum gelsin" diye bir daha kendini kandıran yazardır.artık saçmalaya başlamıştır. * *
(bkz: insomnia)
tüm uyarılara ragmen hala uyku düzeni olmayan yazar. demekki koptumu kopuyor.
al pacino' nun başrolünde oynadığı insomnia filmi' ni tekrar tekrar izleyip, dedektif will dormer karakteri ile özdeşleşen yazar.
sabahın 4'ünde işten eve gelip saat 14 itibariyle iş başı yapacak olan, tatil hakkının elinden alındığı yazardır. uykusuz her gece ve i need some sleep şarkılarını dilinden düşürmez. yumuşacık yastığına, sıcak yatağına, evindeki huzura hasrettir. * *
(bkz: fazla söze ne gerek)
(bkz: buyrun benim)
sözlüğe takılmaktan uykularını salıvermiş yazardır.
ev,okul ve sevgili gerilimi içerisinde kıvranan düşünmekten çözüm aramaktan ve sorgulamaktan uyuyamayan yazardır.
phytosleep kullandığı takdirde bu sıkıntısının üstesinden gelebilir. tamamen doğal ve gerçekten işe yarıyor.