bugün

bazen bir sebepten bazen de isteyerek yaşanan durumdur, insan ya uyumak istemez ya da uyuyamaz, en kötüsü uyuyamamaktır, sinir krizi geçirmeye bir sebep oluşturur.
devamlı şekilde muzdarip olunandır. kafanın içinde bir sürü ses birbiriyle kavga edince haliyle erken yoruluyor insan o yüzden günlük 12 saat uyusak ancak yetecek.
Ertesi gün zombi gibi dolaşmanıza sebep olur, insanları dinlemek istemez dinleseniz de anlamazsınız. Çok sevdiğiniz müzikleri bazen dinlemeye dayanamazsınız, uykuya odaklanır günün bitmesi için dua edersiniz, mutsuzluk ve agresifliğin sebebidir.
bütün günü mal gibi geçirmektir.
Saçma sapan şeyler yüzünden olandır. 8,5 gibi evden çıkmam gerek. Biraz uyusam mı ona da karar veremedim.
bir kere olsun yaşamayı istediğim durumdur. ya bir insan bir defa mı uykusuz kalmaz. sabaha karşı yatıyorum oysa.
Malesef gece hiç uyuyamadığım için benimdir.. Döndüm durdum yatakta. Gözlerim acıyor.
Şu an dibine kadar yaşadığım duygu.
Uykusuz kalmak 6.45 e alarm kurup 6.55 de evden çıkmak ve 7.05 de servise binmektir.
Bu gece gerçekten verimli olandır. Şaşkınım! Ne geceydi ama! *
Ramazanda ve bolca olan.
bugün olduğu gibi tekrar dünyanın en kötü şeyi olduğunu anladığım eylem.
Düşünüp durmaktan dolayi olabilir. Uyku ilacı her şeye çaredir.
Genellikle beni etkilemeyendir.
Bugün yaşadığımdır ve akşama kadar da müsait olmadığım için uyuyamayacağım. Yarında sabahın köründe işlerim var. Allahım canımı alsada kurtulsam keşke.
Kızılderili inanışına göre başkalarının rüyasında olmamız sebebiyle uyuyamıyoruz.
ister istemez sarhoşluk ve baş ağrısı yapar.