bugün

Ruh hastası olmaması mümkün değil.. Malesef kendimden biliyorum..
Piç oldu piç. Sen ne diyorsun.
Tüm ağır vasıta şöförlerinin kaderidir bu olay.
Vardiyali çalışıyordur.
kayda deger bir suredir ben.
iş hayatına başladıktan sonra düzeliyor. bakın senelerce sabahlara kadar pc basında oturup gündüzleri uyudum. öyle geçen dönemlerimin hayatıma ve sağlığıma zarardan başka bir şeyi dokunmadı.

erken uyuyup erken uyanmak gerçekten çok önemli arkadaşlar. zombi gibi olmanızın, mutsuz, depresif ve yorgun hissetmenizin tek nedeni geç uyuyup, geç uyanmanız.
Kendi problemidir.
Bir kç gün erken uyanacak meşgalesi varda kendi kendine düzelebilir.
hastaliktan gotu kurtulmaz. (bkz: melatonin)
Benim o. işten dolayı bombok olan uyku düzenimdir. 1 gün 16 saatlik nöbet akabinde 32 saat izin, tekrar sabah 8 akşam 4 gündüz mesaisi ardından tekrar nöbet. Bir gün gece uykusuna hasretsin, bir gün gündüz uykusuna. Vücudum tolore edemiyor kendine gelemiyor bir türlü. Uykusuzken cümleleri tamamlayamıyorum takılmalar oluyor ve agresif oluyorum. Uyku her şeydir.
hayatta arayışları olan insandır. uyumak yada uyumamak onun için pek bir şey teşkil etmez. hayatına anlam katacak şeylerin peşindedir.
Depresyondan mı acaba? Bi çıkamadım zaten şu illetten. Akşam 10da yatıyorum sabah işe uyanamıyorum ne kadar erken uyursam uyuyayım, uyanamıyorum yahu.
muhtemelen şuan uyuyordur.
sağlık sektöründe çalışan insandır. bir gündüze gelir, bir gece nöbete gelir vs vs derken uyku nedir, düzen nedir unutur zaten bir yerden sonra.
Vardiyalı çalışan insandır.
uyumayi zaman kaybı olarak görüyor olabilir.
Benim o.
4 saat uyuyunca kendimi şampiyon hissediyorum.
Asıl uyutmayan kafamın içindekiler.
Gündüzleri esnemekten ağzı kapanmayan ama iş geceye gelince uyku denilen şeyden eser kalmayan şanssız insandır örnek ben më bir derdim var ne de sıkıntım ama uykum da yok.
yakın zamanda ruhsal sorunlar yaşamaya başlayacaktır.

yatsın uyusun.
Günlük yaşamdan hallice bir durumda. ikisi de değersiz.
2 ay öncesine kadar bendim. sabah 7 de uyuyup akşam 6 da falan kalkıyodum. 3 gün güneş görmedim ben.
zaman kaybetmeden uyku düzenini kurması önerilir, yoksa beyninde telafisi mümkün olmayan kalıcı hasarlara çanak tutan insan olur.
Fiziksel sıkıntılar yaşamaya başlayacak insandır.

Son 15 gündür iş güç sebebiyle 2-3 saat uyuyup, uyanıyorum. Gün içerisinde aniden tansiyonum düşüyor, oturduğum halde bacaklarım uyuşuyor. Nereye kadar ayakta kalacağım gerçekten merak ediyorum.
Bu şekildeki insan, her zaman gördüğünün ötesini görür; yani bu konsantre olamamaktır.

Belirli bir vakti aştığınızda uykusuzluk, düşüncede uyumsuzluklar yaratır ve bu da aklı orantısız bir şekilde etkinleştirir.
Dahasında da kimliği belirsiz kişiler düşüncenize nüfüz Eder ve zuhur-u ahir olursunuz.

Bu hâl, hareketinize yansır ve kesinlikle tavsiye edilmez.
Uyku ve düzen kelimesini aynı cümlede kullanmayı bırakan insandır. Az uyuyan kimseler zeki olur derler ama beni dalınca bıraksalar hep uyurum dediğim başlıktır.
buna sebep olanlar utansın.