bugün

toplayacak parlamento bulursan olur belki!

Pardon;
"baktık olmuyor, kurarız bir parlamento"
Bahaneler bahaneler.

(bkz: Denedim ama ten rengime uymadı)
(bkz: Sonuç tekrar deneyin)
Adamlarin mantigi hep bu zaten.
Osymnin surekli sistem degistirmesinden anlamaliydik.

Yalniz salak farkinda degil parlemento degistirmek isterde baskan bu parlemtoyu direk feshedebiliyor.
Yani yapamazlar bir daha.
Ne yapcaksin kafalar anca bu kadar basiyor!
deneme yanılma yöntemiyle devlet yönetme zihniyetine yeni bir örnek teşkil eden bir beyanat.
rabbim sonumuzu hayır eylesin, amin..

tek milleet, tek devleeet, bayrak inmez ezan susmaz..
güzel memleketim olmuş deneme tahtası! Haliyle büyüklerimiz de tabiatları gereği atış talimi yapıyor. normal tabii!

Yönetim, eğitim sistemimiz gibi bir şey olacak galiba. deneme yanılma yöntemiyle yemeğin kıvamını tutturmaya çalışan yeni gelin gibiyiz vesselam.

yeni gelin=büyüklerimiz
yemek=ülkemiz

evet, bu benzetmeden kendime 10 puan verdim.

gözlerimizi kapatıp el yordamıyla hedefe varmaya çalışacağız.

şimdi batı düşünsün!
Ee o zaman biz de nerde istikrar deriz ? O zaman cevabınız ne olacak ? Yazık bu kadar olamaz gerçekten yazık. Bunlar ilkokul mezunu mu lan.
izcilik kulübü kuruyor mübarek,devlet yönetiminden bihaber.
şaka maka bu adam cumhurbaşkanı başdanışmanı!

yani cumhurbaşkanı bu adama danışıyor.

hey, heey!
olay bu işte. millet falan hikaye yani tamamen kendi çıkarları doğrultusunda sistem değişikliği yapmaktır bu.

işte bu yüzden hayır.
garipsenecek ne var ? her işleri böyle.
ülke kimlere emanet edildi böyle. daha da kötüye gider bu gidişle.
Ulke ac kapa - ac kapa yalama oldu sayenizde.
Hayırcıların içine su serperek evet vermelerine neden olacak açıklamadır.
Misal yıllardır Milli eğitimi baktık olmuyor değiştiririz mantığı ile yönetiyorlar, sonuç ortada.
Bunun bir de tümüyle ülke yönetimine uygulandığını düşünün.
bu açıklama geldi ya

zaten hayır diyecektim

bir daha hayır dedim.

çocuk kandırıyorlar.
he amk. ülke elektronik cihaz sanki. olmadı yapamadın bozdun fabrika ayarlarına dön değilmi?
Eğitim sistemi de, bu zhniyet yüzünden yerle yeksan edilmiştir.
Eğitim kalitesi düşmüş, her uygulama sonunda, şaşkın, ebleh öğrenci- veli- öğretmen üçlüsünü ortaya çıkarmıştır.
Devlet yönetmeyi, kek yapmakla karıştıran söylemdir.
"Kek harcına, jelibon koyalım, baktık hoşumuza gitmedi eski tarife döneriz haaaa ne dersin Behice abla?"
Yav bari geçmeden save dosyasını alalım ülkenin iyi kötü geri yükleriz.
Tanım: tanım manım yok böyle saçmalıklara.
kendilerine giren çıkan olmadığı için, ülkeyi çok rahat yapboza çevirmektir. adamlar 7 sülalesinin dünyalığını yaptılar. en kötü savaş çıkarsa bile gider dünyanın en huzurlu ülkesinde yaşar. savaşacak değiller ya.

fetö'yle kurumları ele geçirmeye çalıştılar, olmadı döndüler. sonuç 246 ölü, binlerce yaralı, tarumar olmuş bir ülke ve silahlı kuvvetleri.

pkk'yla sözde çözüm süreci yaptılar. olmadı döndüler. sonuç binlerce askerimiz şehit, şehirler yangın yeri, pkk'nın elinde hiç sahip olmadığı mühimmat.

suriye'ye girmeyi denediler. olmadı, mezar hırsızı gibi kendi toprağımızdan kemik kaçırdılar.

avrupa'ya girmeyi denediler. olmadı, sahte krizlerle ab düşmanı oldular.

yani kısacası sen deneme arap bokunu çıkartıyorsun
Erdoğan yaşarsa eğer 10 sene sonra değiştirip tekrar seçilmesinin önü açılacaktır. Sonuçta 10 yılda anca oturur sistem, bakarlar eksikliklerine falan.
Babayın malıydı sanki.
Tabi canım hiç sıkıntı değil... yatacak yeriniz yok aq
Tabi canım hiç sıkıntı değil... yatacak yeriniz yok aq
5 sene 5 sene türkiye'yi yiyip bitirdiniz, soyup soğana çevirdiniz zaten amk.