bugün

programın serji diye hitap edilen tiyatro kökenli sunucusunun hakkını yememek lazım. gayet ilginç, yeni ve en azından şu ana kadar espri kalitesinin olabildiğince yüksek tutulmaya çalışıldığı program. konuklar da olayla ilgilenen, biraz kafası çalışan insanlar olduğu zaman oldukça eğlenceli olabiliyor.

yalnız takıldığım bir nokta var; programın akışı içinde pek çok şey doğaçlama olduğu için her an bir rezillik olabilecek izlenimi veriyor. sanki konuklardan biri dayanamayıp stüdyoya elveda diyerek ortamdan ayrılacak diye diken üstünde izliyorum. belki de uyanık bar'ın beni kendine çeken tarafı budur ne bileyim.

severek abi-kardeş izliyoruz. kaliteni düşürme serji, hadi bakalım!

edit: imla. bu arada sunucunun adı serhat mustafa kılıç'mış.
format güzel fakat sunum ve ortam oldukça başarısız,sanırım türkiye'nin hazır olmadığı bir talk show formatı.
an itibariyle bünyede öfke kasırgaları yaratan programdır. o misafirler bu adamın şaklabanlıklarına nasıl tahammül eder anlamak mümkün değildir. sunucu sürekli bir yumruk yeme tehlikesiyle karşı karşıyadır. seviye sıfırdır. allah akıl fikir versindir.
tanım :ne yaptıklarını kendilerinin bile anlamadığı program * . hafız kimsede ordan cıkıp demiyoki "aga bu nedir" ? * ayarsızın teki çıkmış ekran görmüş espiri yapmaya çalışmakta bizim bazı emolar da " aaa sevdim formatı " diyerek dile gelmekte. balım , canım , yavrucum şu format nedir bir açıklasan ilk önce bizde rahata kavuşsak. peşinen uyarı 2 dakika bile izlemek yeminle zamanı boşa harcamak . benden söylemesi.
tabii ki eleştirilebilir bir program. beğenmeyen insanlar mutlaka olacak ve olmalı. olmuyosa sorun vardır zaten, hepimiz aynı şeyi düşünmemeliyiz tabi*; ama bir programın yönetmenine, sunucusuna ve en önemlisi izleyicilerine embesil deme hakkına hiçbir insan sahip olmamalı ki zaten değil. ayrıca gülmek, biraz kafa dağıtmak gibi olayları zaman kaybı olarak gören insanlara da burdan selam ederim.

dur önce şu formatı bi açıklayalım da ağzımız tatlansın:

işte efendim 1 kilo şekerin üstüne 1 paket vanilya, 1 paket kabartma tozu... bu ne lan! neyin formatının açıklanmasını bekliyosun güzel kardeşim. ahah. format deyince böyle bi sunum falan mı yapılmasını bekliyosunuz? bilgisayara atılan format var ya, o işte*

bu arada bana noluyosa, programın avukatlığına giriştim. hava kötü ya ondandır belkim...
reyting ölçümlerinde bir türlü ilk yüze giremeyen program. bugünkü konukları hakan yılmaz ve ebru cündübeyoğlu.
an an gülmekten yardiran, an geldiğinde ise kanal değiştirten program. format bize, televizyon çocuğu kazandırabilmek için birebir fakat eksikleri hayli çok.
cesur ama yapmacık.
15 ekimde yayınlanan bölümde serji nin fatoş'a '-duygu geldi, tutma içinde sal.' demesiyle beni dakikalarca yarmış program. yerim reytingini ebediyete kadar devam etsin, ellerine emeklerine sağlık tüm ekibin. bide fatoş hakkında açıklamalar yaparken serjinin '-bu ilgisinden çok rahatsızım, geliyo kucağıma oturuyo, ne yapacağımı şaşırdım.' demesi var ki... ayrıca face te serhattan nefret ediyoruz diye grup açmışlar; belirtilen grubun serhat için değilde serji için açıldığını düşünüyorum, çünkü çok antipatik bir karakter serji, bu yine serhat kılıç ın başarılı olduğunu gösteriyor, insanları yarattığı karaktere inandırmış demekki. başarısı daim olsun.
ilk gördüğümde televizyonu kapatıp efkardan sigara içmeme sebep olan program.
HANIM KONUKLARA YAVŞAMA VE BURADAN KOMEDi ÜRETME ÜZERiNE KURULMUŞ BAŞARISIZ BiR PROGRAM.
uzun zamandır ne zaman yayından kaldırırlar diye merakla beklediğim ve an itibariyle kaldırıldığını duyduğum saçmalar saçması program. (bkz: serhat kılıç)
yılışık, yapmacık bir sunucunun ünlü olmak ve kendini biyerlere göstermek adına ilgi çekmek için; türlü şaklabanlıklar yaptığı, saçma bir formata sahip, gereksiz bir televizyon programıdır.
Şu son dönemlerde yayından kaldırılmıştır.
olsa izlenir.
olsa kesinlikle izlenir.
özlenilen tv programıdır. serhat kılıç'ın artan popülaritesiyle daha çok izleneceği ve iyi rating alacağı kanaatindeyim.
2009 da fox tv de yayınlanan, serhat kılıç (şu anda seksenler dizisinde oynuyor) tarafından sunulan programdır. programın aslında belli bir amacı yada yaptığı şey yoktu, serhat kılıç ne isterse onu yapardı zaten böyle olduğu için ya çok sevenler oldu yada hiç sevmeyenler bundan dolayıda kısa sürmüştü zaten. Ayrıca serhat kılıç'ın yaptığı taklitler ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu anlamamız için büyük önem arz eder.
https://youtu.be/FOizqcASfj0

Güzel gangsta's paradise söyler kendileri.

(bkz: serhat kılıç)
güncel Önemli Başlıklar