bugün

naruto shippuuden in inanılmaz müziklerinden biri. ınsanın içini burkan bir tınıya sahip. tam bir takanashi yasahuru şaheseri.
Hoş gelmiş, inş. Kızdır.
(#33299753) kaç kere kadın oldun? Demek istediğim "erkek" yazar.
geceye harbi harbi bırakılmış bir ahlaksız foto. bırakırken hiç sıkıntı duymadın mı. çünkü cidden ahlaksız ve de arzu falan filan neyse ya. niye bıraktın ki zaten . klavye bi garip oldu. ama sağol uzun zamandır klavyeye bakmadan yazmak! özlemişim foto sayesinde özlem giderdim. cumalaştım. hatta ve hatta işaret parmağımla arzuhalci yazışı bile yaptım. ve sonra hala cümlede arzu kelimesi vesaire. yürü git be. hem bana ne ki arzudan ve de sana da ne?
şu spoilerı hayran bıraktı.

devrimci bir lider devrim yapar ve ölene kadar devrimlerini geliştirir, lideri destekleyen halk yapılan devrimleri lider öldükten sonra da muhafaza etmek ister, ancak liderden kat ve kat cahil oldukları için muhafazakar olurlar, ve bunun farkında olmazlar. ikinci bir devrimci lider de çıkmaz bu topluluktan, çünkü ilk lidere ve yaptıklarına olan aşırı hürmet, "ikinci bir liderin çıkıp günün şartlarına uygun devrimler yapmasına ve devrimleri geliştirmesine engel olur."
(#33671251)
iş bu tespiti uzun süredir sözlükte gördüğüm en başarılı tespitlerden birisi. Belli ki, boş gelmeyen 11. Nesil yazarlardan.
Hoş gelmiştir. Umarız ortama uyup boşlamaz.
IŞiD kampında olası babalarını arayan dinci troll.
Tam benim kafa...
espirili gönderiler atan sözlük yazarıdır kendisi.
Şahsıma küfür eden, beyinsiz, karaktersiz, dingilin teki.