bugün

düşüncesiz, kaba ruhlu kadındır. tiksiniyorum ya iyyyy
hatırlatma: erkekler regl olmaz.
Ay çişe de çıkıyordur bu. Düşman başına.

Yazıklar olsun.
tabi ki utanılacak durumdur .

alt tarafın kanıyor leş gibi kokuyorsun , bununla gurur mu duyacaksın tabi anlatırken utanacaksın . sen tuvaletini tutamadığı için gurur duyarak anlatan hatta yanında kaçıran insana normal davranır mısın ?

edeb biraz .
UtAnın ulan biraz .

Leş gibi şeyler salgılıyorsunuz altınıza . insan karşısında yapıyorsunuz bunu . Nesi normal lan bunun ?
Pardon canım ya ne zaman sıkıntı olmaz gün verinde ona göre olalım biz ?
Bir geri zekalı ,bak yine zekalı diyorum, beyanıdır.
reglin en az onun sabah ereksiyonu kadar doğal bir olay olduğunu bile bilemeyecek kadar kadın anatomisine yabancı olan yazar beyanı.
Tamam tuvalet de zorunlu .

Şimdi birisi karşında altına sıçsın. Altı da bezli olsun. Ve en önemlisi sayın hıyartolar bununla gurur duyuyorum desin. Normal mi bu ? Ben bu gurur duyuyorum olayını eleştiriyorum eğer ğzerine düşünecek olursanız utanılacak bir şey lan bu . Belki kızlar meraba der diye bu kadar meriç olmayın mk.
yazıklar olsun.. spartacus boşuna onca şehit vermiş, şu başlıklara bak.
bu kızların elinde olan bir şey değil ve zaten regl olması o kızın sağlıklı oldugunu gösterir. Zaten edep sahibi kızlar regl oldugunu saklarlar erkeklere karşı. harbi yobazsınız.
Genellemeleri ailesinden edindiği tecrübeye dayananlara dert olur. Senin düşük seviyeli genlerini taşıyan kadınlar adet gördüğünde leş kokular salgılıyorlar diye her adet gören kadın kötü kokmuyor.
Ya tamam olsun gurur duysun tamam ya yüzünüze karşı koşurken hatta ped de varken ufaktan ılık ılık işesinler de ne de olsa insani bir durum tamam ya siz haklısınız çok medenisiniz tamam . Kesin verecekler inanmadığınız şeyi sırf şirin olmak adına savundunuz diye tamam . He he öyle öyle .
alta sıçmakla regl arasında nasil bağlantı kurabildin? senin de bir zamanlar bulunduğun yer olan rahimde ,yumurtalıkların döllenmemesi takdirinde kendisini parçalayarak dışarı atma durumudur. en az erkeklerin sperm üretiyor olmasi kadar utanç duyulması gerekir. umarım troll olarak yazmışsınızdır.
Tabi tabi siz haklısınız ne utanması gurur duyacak heykeli dikilmesi lazım koskoca delikten kan akıtıyor süper bir özellik amk , kanıyor kanıyor ölmüyor takdir edilesi adeta oscarlık bir durum .

Bunlar Doğal bir şeyler kanka toplum içerisinde boşalalım biz de .
Ne de olsa bizde de üretim var . Dışarı atılmak zorunda . Fıtı fıtı fermuardan akıtalım .

Yaşasın medeniyet ! Yuppi !
bide ped kullanıyor şerefsiz.
Yumurtluyo bunlar. Allah bilir cift sarılıdır da tu terbiyesizler.
Sen hunharca attırırken iyi ama piç.
Utanmıyorum aksine gurur duyuyorum, aksine diyorum ki siz utanın biz bu kadar duygudan duyguya koşup sancı duyarken hala anlayış göstermediğiniz hanzoluk yaptığınız için.
Traşla alaka kuran adamı tebrik ediyorum. Umarım en yakın köprüden atlar .

Regilisini abartan kızdır. Hayatınız abartı.
Eee sen utammadan arlanmadan, benimde anam var bacım var demeden başlığı açmissin ama.
Evet ayda bir kanıyoruz allah vermiş biyolojik olarak.Regle kızmak allaha kızmaktır kafirler!!!
Toplumun kanayan yarası.

Lan insan içerisinde şıpşıp damlatıyorsun bir de utanmadan reğili oluyorum diyorsun . Yuh be , altında bir bez sanki hiçbirşey olmuyormuş gibi . Bari söyleme amk .
birde sıçıyorsa vatan haini ilan edilmelidir. terbiyesiz kız seni.
Bu kadınLarin özel bir durumdur, ağıza sakız yapılacak basit birşey değil. ayrıca utanılacak bir neden göremiyorum azıcık insan olmayı beceremediğiniz için sizsiniz utanmaz olan.
(bkz: sus amına koyduğumun çocuğu sus)