bugün

Hiç utanma arlanma da kalmamış bu erkeklerde ayol.

Boyunu sorarsınız, pişkince "bor yotmoş" derler.
Sen demesen ben de iki yetmiş sanıcaktım. Allahın bastıbacağı.

Ya hayır bari 1.75 falan desinler de inanmış gibi yapayım. Ama açık açık 1.70 dedikleri an önce gülüyorum sonra düşünüyorum sonra tekrar hönkürerek gülüyorum.
forumda herkes 190 zaten amna koyim. günlük hayatta 190 gördüğüm max 1-2 kişi olur. sözlüğe bakıyom her yazan 190 194 193 189 . sallayında yavaş sallayın be abi. sözlük ortalaması türkiye ortalamasını nasıl 23 cm geçer amk.
Boyum yok de daha iyi aq. Boy kaç? Yok ben kullanmıyorum. Böyle daha iyi.
herkesin boyuna kimse karışamaz. çünkü bu allah'a şirk koşmaktır. hem herkes uzun boylu olsa basketbolcu olur oynar ve dünya sadece spor alanında (bkz: basketbol) olurdu. dünya futbol dan uzak olurdu buda çok sıkıcı olurdu.
Övünecek tek şeyi uzun boyu olan insanın aklını gözler önüne seren beyan. Kişi, fiziksel özellikleriyle değil fikriyle önemlidir. Fazla söze ne hacet.
Cuzdanimizdaki banknotlarla arayi kapatiriz kizlar rahat olun:)
Siz ne tür utanmaz arlanmaz tiplersiniz anlamıyorum ki. Sizi anlamak çok güç. Bir De kadınları anlamak zor derler. Asıl zor olan bu erkek türleri ulan.

Bu özgüven kaynağı nerden geliyor öğrenebilir miyim? Yürek falan mı yiyorsunuz? Yoksa henüz 1.95 boyunda zeki yakışıklı kültürlü erkek mi görmediniz?
Haa anladım ondan bu kediyken aslan kesilmeler.
Bir görün de tüm cesaretiniz özgüveniniz yerin dibine girsin utançtan.
Hadi yallah. Defolun.
Vakit kaybı . Yeter.
Bıktık. Boş işler.
Anladık yaralisin. Umursama geçer.
Erkeklerden böyle intikam alınmaz.
Erkekler böyle yola gelmez. Kimse gelmez.
Allahtan 3 metre 27 santim boyundayım.
insanı güldüren erkektir.1.70 boyunda erkek mi olur lan? aahahah.
(bkz: beğenemedin mi yarraam)
utanmıyor değilim aslında. önce biraz sesim çatallaşıyor. içim titriyor. boyumu soran insana usulca yanaşıp 1.70 diyorum.

sonra backfondan ahmet kaya giriyor. ağladıkçaaaa, ağladıkçaaaa.
Insanlar boy uzunlugundan neden utanmalıdır? Sanki herkes kendisi belirliyor boyunu.
tuzluk gibi bir erkek.
Bence ideal boy oranlarına mevcut. Erkeklerde 170 185 arası iyidir. Kızlarda 160 ila 175 idealdir.
orta okula başladığımda aynı boyda olduğumuz erkek.
70 den çok daha uzunum ama sadece şunu belirtmek istiyorum bi adamın uzun boylu olması onun iyi kavga edebilceği anlamına gelmez o yüzden kızlar o tip erkeklerin yanında fazla güven hissetmesinler,daha bikaç önce 1.98 lik bi ödleği siktim. Hemen şunuda belirteym,eski dünya ağırsiklet boks şampiyonu mike tyson ın boyu 1.78 di. Bu boyda uzun sayılmaz,sizin mantığınıza göre kolayca ezilmesi lazım,şimdi burdaki çükünün yerini yeni keşfetmiş veletlere soruyorum o 3 metrelik(güya hepiniz vikingsiniz ya amk) yazarlar,mike tyson la teke tek dövüşmek istermiydin bebeğim?
70 den çok daha uzunum ama sadece şunu belirtmek istiyorum bi adamın uzun boylu olması onun iyi kavga edebilceği anlamına gelmez o yüzden kızlar o tip erkeklerin yanında fazla güven hissetmesinler,daha bikaç önce 1.98 lik bi ödleği siktim. Hemen şunuda belirteym,eski dünya ağırsiklet boks şampiyonu mike tyson ın boyu 1.78 di. Bu boyda uzun sayılmaz,sizin mantığınıza göre kolayca ezilmesi lazım,şimdi burdaki çükünün yerini yeni keşfetmiş veletlere soruyorum o 3 metrelik(güya hepiniz vikingsiniz ya amk) yazarlar,mike tyson la teke tek dövüşmek istermiydin bebeğim?
Uzun boyu hariç övünülecek hiç bir şeyi olmayanların eğlencesi olmuş erkek. Ama gözlemlediğim kadarıyla kızlar uzun boylu erkek deyip dursa da baktıkları şey tip, para, maskülen karakter, özgünlük, gizem gibi şeyler olabiliyor.
Yağmurlu havalarda şemsiye açarsa uzaktan mantar gibi görünecek erkektir.
Benim gerçekleştirdiğim durumdur.
Karaktersiz olanın, namussuz olanın, hak yiyenin, sevgi nedir bilmeyenin, mazlumu korumaya haksızlığa karşı çıkmaya boyu uzun olsa da götü yemeyenin utanmadığı dünya da ben hiç utanmam.

Ayrıca kıymet bilin ben 170 olmasam sizin 190 olmanızın ne önemi kalacak.
genetik olan boyuyla ovunecek kadar aptal andavallarin canını sıkan erkeklerdir.
istediğim özgüvene sahiptir. Evet
önemli olan boyu değil işlevidir.
Kısa diye alay ettiğiniz adamların neler başardığı ortada... (bkz: atatürk)

uzun diye hitap edip ooo diye hayranlıkla aval aval baktığınız adamların da neleri mahvettiği ortada (bkz: malum insan)

O yüzden boy moy bunlar saçmalık.