bugün

müthiş sempatik, hayal gücü yüksek, üretken, nüktedan yazar.
En son "Osmanlı belgelerinde ayak fetişizminin temelleri" üzerine makale yazmak için osmanlı arşivini didik didik edeceğini söylemişti bana, kaç gün geçti tık yok. Gerçekten çok yazık efendim.
ayak konusunda anlamaya başladım seni kanka .
Ayaklar konusunda o kadar çok bilgiye sahiptir ki kendileri, ortopedi profesörleri halt eder o kadar yani. işte bizim böyle işine gönül verenleri prof yapmamız lazım. Ver buna ayak odası başkanlığı bak sağlıkta yükselişe.*
ayakların efendisi.
Mastırını ayaklar üzerine yalayan pardon yapan yazardır efendim, evet.
görsel
görsel
değişik fantezileri olan zevat.
Feci sempatik çok kaliteli yazar. Çok seviyorum.
Sözlük zaptiyelerinin (!) tebelleş olduğu yazar. He terk edeyim, siz çok güzel yazıyorsunuz (!). Yavaşşş....
Topuğu negzel!

(#45604851)
ayak fetişi bir yazar.
yazarları ayaklandırandır.
Yine nick altına kuyruk acısı olan birileri dadanan sakin ve barışçı yazar. Saldır bakalım kimin feykiysen.
Filmografi hafızası geniş, tarih hakkında bilgi sahibi, entelektüel bir yazardır.
Kimseyle polemiğe girip seviyesini düşürmez.
Usualsuspectinki trollük tarzı ama ona gelesiye sinsi sinsi çok sapık var.
istanbul'a hoş gelmiş..
(bkz: ayak gurmesi) *
Ayak fetişistliğine açık açık devam ediyor kral ve kimse tarafından sapık olarak yaftalanmıyor.

Hayran olunası bir tavır ve öz güven bu.
sözlüğün eski yazarlarından biridir ancak neden ekşi'de yazar olmamış anlayamadığım yazar. 2010'dan beri burada yazardır.
Kendisine Lee Jung Seob'un "aşk" tablosunu hediye etmek istediğim yazar. *
görsel
yıllardır bakınız vererek yazarlık yaptığını sanan zevattır. hayat bakınızdan kadın ayağından ibaret değil bunu öğrenemedi gitti. yazık..

görsel
Nick altı mütemadiyen kifayetsiz muhteris veya troll saldırısına uğrayan yazar. Ne var ki bana saldırınca sizi adamdan sayıyorlar sanıyorsanız çok aldanıyorsunuz gençler.
Bana nEden sözlükte kötü davrandığını anlayamadığım bir yazar. Neden acaba? Kendisinden cevap bekliyorum.
güncel Önemli Başlıklar