bugün

döver geçer.
erkek siker.
(#26678876)kız bulmak için siteye üye olduğunu düşündüğüm yazar.
durmadan reklamını yapıyor sanırım kendisi yanlış geldi.
karşim kendini ağırdan satıyor abazanlıktan kırılsada kimseye belli etmiyor, evde elinin ırzına geçiyor yine gelip burdakilere off bile demiyor o kadar anlayışlı benim kardeşim.

hem ateist hem yakışıklı daha ne olcak aq.

not: marjinal tosbaga ya duyurulur aseksüel değil*

bir yazar, ikide olabilir.
usad başkanı olabilecek yazardır. Bakışlarıyla kör edebilir. Bu yüzden ceza almıştır.
(bkz: mevlüt pilavını kaşık kaşık götüren ateist)

dünya ahiret eltimdir.

not: umarım aseksüeldir.
urangu nun karmasının an itibariyle gösterim şekli. ipek görgün'ün neden sürekli kendisine yavşadığını gösterir durum.

--spoiler--
ballı lokma tatlısı, aman hadi hayırlısı. *
--spoiler--
doğrusu tel kadayıfı olmasıdır. kıllı kıllı o ne öyle.
Yahu bu urangu napıyor? Online ama saat bası entry giriyir felan. Napıyor.
Entry kusan yazarlarca "lan neden entari girmiyor bu?" şeklinde hayretle karşılanan yazar. Okuyor olmasın?
Anlatılmaz yaşanırdır..
Annantmaya çalışanları kınıyorum..
(bkz: bıyıkların efendisi)
Yanılmışım.
Bıyıklarina 500 sayfa kitap yazılır ve sonuna not düşülür. Siz bi de onu parlak haliyle görün.
(bkz: kıl topağı)
A-a resmen yavşayanlar olmuş nik6 ına.
(bkz: murat menteş)
benim bıyığım var demek için nietzsche gibi bıyık bırakmış bir adet dallama. arada bi kes, bırak tekrar uzasın amk kökleri bitlenicek.
her halini sevdiğim adam.

dudaklarını öpmek için deliriyorum..
feykiyle kendini savunan yazar.

yau özgüven sahibi kimse deseniz anlarım, '' bence karizmatik '' deseniz gene anlarım zevktir, ama yakışıklı kesinlikle denemez. olm yakışıklılık bu kadar göreceli bir şey değil lan. ehehe. yimin idiyorum komik.
42 tane feyki olan yazar. tüm entryleri okudum ve 42 yalakayı saydım.
koca oglan istedi bi kerem urangu vermedi bi kerem.

açık oylayıp yürüyor ama yüz vermiyorum

bir yazar fıstıkta olabilir.
Mesaj atıp veya nickaltındAn yürüyen yazarlara yüz vermeyen yazardır. Rahatsız etmeyin şu an meşgul. Ve artık hesabını bıyığı ile birlikte kullanmakta.
(bkz: urangu nun bıyığı)
gayet yakisikli yazar. ben bu yazardaki yakisikliligi begeniyorum. var mi itirazi olan? adami kukarlar. candan ote dost yazardir.
sözlükte tekrar popüler olabilmek için popülaritemi kullanmak isteyen yazar. izin yok primciliğe.
Urangutan olarak seslenesim gelen yazardır. Urangutan. uruk uruk öğh.
güncel Önemli Başlıklar