bugün

Sadece özlüyorum..
Zamanında ulu sözlüğün popüler yazarlarındandı. Buralarda gorememek üzdü kendisini. pılısını pırtısını toplayip gitmiş.
Of be.. ikimiz arasındaki fark, o seviliyordu ben sevilmiyordum.

Sözlük o’nu bırak beni silk.
10. nesil yazardı diye hatırlıyorum, iyi koştururdu.
ULAN

Hadi sildiniz

Ya da kendini sildirdi..

Neden başlıkları ve uber entryleri de silindi?

Ben artık neye güleceğim ha? Neye güleceğim. Yaşam neşemi aldın

Ey zall !!!!
Eski bir yazardı. Ukudag sözlük gelmiş geçmiş En yüksek IQ lu yazarlar arasında bence ilk 10 a kesinlikle girer.
cff'in düdüklediği yazar değil mi?
ulu'dan sonra narsözlükte de silik yemiş yazar.
Has. Saka yapiyor olmalisiniz cidden cok sasirdim silik yemesine. Ah be urangu reis yolun acik olsun.
profilinde silik ibaresini görünce hem şaşırdığım hem üzüldüğüm yazar arkadaşım. Işleri yolunda gitsin, sağlıcakla kalsın. Olur da dönersen haber et başkan.

çok iyi ya askdjhasd.
seviyom lan ben bunu kendi halinde negzel.

yakışıklı değil ama sempatik de değil ama bilemedim kızlar bakıyor bu çocuğa işte. sözlükte her nesilden kız kaldırmışlığı var.

kız olmadığım için anlamıyorum sanırım bu durumdan.
Malesef geri dönmüş.
Dün gece ani bir kararla kendisine kaçtım. Sonra beraber nikah memurunu tehdit edip evlendik.

Babam bulursam ikisini de vuracam diyormuş. Vırulmayı da kabul etti ama dedik şimdi neden kan gölü olsun heryer.

Ayrılıyoruz. Zalımsın baba!
Yürümekle yolları aşındıran yazar.
seninle bi türkçülük aromalı, turan soslu, öz türkçe parçacıklı, yerel kültür kaplamalı pasta yiyebilirim yazarı.

iyilikli entryler...
sen daha ölmedin mi?
hortladığı yetmiyormuş gibi bir de favlamış.
sübhanallah kardeş.
(bkz: eskilerden kim kaldı)
zamaninda cok trolluk yaptigimiz yegane canavar yazar. marjinal de burada olsaydi ah ah.
gerçek yossi kohen 2014 yılında ölmüş yerine urangu geçmiştir.

(bkz: bu kadar gülecek ne vardı)
Kendimi gömdüğüm zaman oyladığını fark ettiğim yazar. 2 defa oyladığını hatırlıyorum, o 2 entryde de kendimi hor ve hakir görmüştüm. *

Insanların kendi kendini yermesi hoşuna gidiyorsa demek ki.
Sürekli arabalarla ve zenginlikle ilgilenen kızlarla alakali başlıklar açan ve görünce nerelerdeydi yahu bu dediğim yazar.
"nerelerde la bu" yazarıdır.

uzun zamandır göremiyoruz.
Kaytan bıyıklı bir abimizdir kendisi.
Ozlenendir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar