bugün

görsel
Oha dizi ismi buldum memelerin savaşı.
Hemen bir bkz birakayim
(bkz: kadın kadının kurdudur)
ups memesini konuşturmuş gene.
Game of boobss. Evet.
(bkz: Manası çok derin)

Safinaz'a verilen ayardır.
orantısız meme kullanımı ihtiva eden ayar. etik değil.
yazar şair burada diyor ki kızın memesi bile sana on basar. yüzü görülmesede ups boobs un alacağı kesin. angel in elbise sanki emanet gibi çıkmış gögüs bölgesi emanet gibi. birde ne öyle zayıflık afrikalı gibi aklıma inşaattaki kalıp tahtası geldi. insan sarılmaya korkar bir yerini mi kırarım ya da kemik batar diye. yani meme fetişim yok ama oyunu ups boobstan yana kullanırım el mahkum.

edit: ups boobs yaktın beni memesiz ve tahta kuruları eksiye bulamış angelin aşireti saldırmış yetiş.
resmen haksız rekabet.
Boşuna bir karşılaştırma olmuş..

Biri real madrid diğeri akbilspor...

Angel bu ligin oyuncusu olamaz..

Çok çalışması lazım..

Bir ups boobs kolay yetişmiyor..

Upstan 500 tane olsa ne dert kalır ülkede ne tasa ...

Lütfen emeğe saygı..
yüzyılın ayarıdır.

(bkz: benim memem var)

çok uzak bir gelecekte belki burada da yazılan bir entrye akıl dolu bir cevap verilerek ayar verilmeye başlanabilir.
ikisi de artık tatmin etmiyor. sözlüğün doggy style pozunda fotoğraflara ihtiyacı var.
(bkz: Şimdi Sakin ol ve elindeki memeyi yere bırak)
sözlüğün otoritesi olan ortadoğulu hırbolar tarafından verildiği düşünülen ayar.

yiyorsa ups boks da yüzünü atsın? bakalım bi daha o memelere bakacak mısınız? lol. şu an elde saçlarının tiftik gibi olduğu, dişlerinin tedaviye ihtiyacı olduğu ve giyiminin varoş style olduğu gibi detaylar var. bir de yüzünün tamamını görelim. geçeceksin bu diva havalarını.
Angel a tahta kurusu gibi bir kız.

Kadın vücudu çiz deseler asla aklıma böyle bir kadın vücudu gelmez. Dolayısiyle hiçbir kadınsı tarafı yok.

Ups boobss desen zaten sadece memeden ibaret. Memeli fatma teyzeden öte bir tarafı yok bana kalırsa genç olması haricinde.

Yani iki yıkığın burada birbiriyle kapışması hiç ilgimi çekmiyor. Vücut olarak eşsiz güzellikte de olsalar bu kafa yapısında kadınlara karşı hiçbir şey hissedemem. Lakayıt, arsız, hafif kadınlar ilgi alanımda değil.
lan amma tatava yaptınız. işte çözüm. biraz geliştirmek lazım tabi. prototip bu.
görsel
ikisi de boş.
Beyler safinaz, tahta seviyorsanız adresiniz belli. Boobs yine memeleriyle tokatlamış.
Uludağ sözlükten aktüel haberlerdir.

Buna sözlüğün içine etmek de denebilir. Meme yarışına çevirdiniz buraları. Ups boobs mudur nedir, kafam kadar memeleri var 5 sene sonra karnına gelir, ne abarttınız şu kızı sözlükte.