bugün

Sol elimle o ilk tanışmamız ilk temas ah ah yıllardır seviyeli birlikteliğimiz devam etmekte.
Şu an yaşadığım olacak mı merak ediyorum. Yıllar sonrası için reserve alıyorum zira anlatacak başka hikayem yok şu an.
5 senedir bir cocugu sevdim bikmadan usanmadan. ilk tanismamizda bu kadar etkilenecegim aklimin ucundan bile gecmiyordu. O zamanlar facebook vardi tabi arkadas ortaminda tanisip orada devam ettirmistik sohbeti. Gel zaman git zaman bulustuk ettik bir seyler paylastik yasadik. Cocukta tik yok. Bir gun bulusuyorduk iki hafta konusmuyorduk. O iki hafta deli gibi ondan mesaj beklemekle geciyordu. Kiziz ya tabi gururfan atamiyordum. Sonra konusmayi kestik bir anda. Arada yaziyor yavsak yavsak davraniyordu derken gunun birinde yazdi yine iste degismissin guzellesmissin ayagina. Hic unutmam sabah 7ye kadar konusmustuk. O konusmadan sonra is ilerledi sevgili olduk. Ama var ya nasil mutluyum. Agzim kulaklarimdaydi. Universite sinavini kazanamadi gitti macaristana. Aha dedim macar karilar. Demez olaydim. Beni gidip macar karilar yerine allahin turku cirkin bir kizla aldatti. O gun bugundur hep icimde saklarim. Bir defter tutardim onun icin sinirlendigimde sovmek istedigim de yazarim. Bu da boyle bi ask acisi. Hadi iyi geceler.
Sanırım hem aptallık hem de birazda yaktıracak bir şey biliyorum

Tanışma zamanımızı dakikasına kadar hatırlıyorum (23.12.14) o da LOL oynuyordu zaten arkadaşları tarafından tanıştırıldım. Her neyse aramda thresh oynarken arkadaşları iyi oynuyorsun diye eklediler işte bir oyun daha giricez birisini daha davet ettiler dedi bu da yengen diye bende 15 yaşındayım o zaman her neyse işte bende oo falan yaptım ergenlik tabii kanımız kaynıyor bende her gördüğüm kızdan etkileniyorum imamhatipde okuyorum okulda kız yok her neyse ben buna selam dediğim saniye bir şeyler hissetmeye başladım. Gel zaman git zaman işte baya arkadaş olduk oynuyoruz deliler gibi ama ben buna çoktan abayı yaktım ama söylemeye utanıyorum kızda 19 yaşında bende 16 oldum işte (14 şubat doğumluyum) oynarken gece çıkarken yazdım sanırım ben seni seviyorum diye oda dedi işte ciddimisin falan bende bekliyorum o da bana bir şeyler hissediyor direkt ardından yazdı eğer böyle ise ben seni arkadaş olarak görüyorum bence biraz konuşmamalıyız yazdı bende tamam falan yazdım 1 ay konuşmadık sonra ben cesaretimi topladım nasılsın falan yazdım o da hiçbirşey olmamış gibi aynı sen yazdı bende iyiyim falan yazdım her neyse biraz daha zaman geçti ama ben bu kızdan o kadar çok hoşlanıyorum ki neredeyse istanbuldan yaşadığı yere yürüyerek gidebilecek gibi o da istanbulda değil denizlide işte her neyse. Bizim de okulda kız yok biriyle falan sevgili olmadım bir şey yapmadım kızlarla nasıl konuşulur bilmiyorum her konuşma sonunda boka sarıyor iyi geceler oluyor görüşürüz sercan diye kızgın tavırla. Sonunda temmuza geldik tabii 2 temmuz acılı gün saat 11 den sabaha kadar 8 e kadar konuştuk dedi işte daha fazla olmaz diye artık bu kadar yeter falan diye ben dedim lütfen gitme sevdiğimi söyledim değer verdiğimi falan dedi bana neden değer veriyorsun diye ben ona şiirler besteler yazdım ona verdiğim değer için o da teşekkürler yazdı. işte biraz daha geçti ben öyle acı çekiyorum ki yanıma her gece bir yastık alıp yastığa sarılarak ağlayarak uyuyorum artık yeter yazmam lazım falan dedim o aradada kendimi düzelttim artık her konuşma kötü bitmesin diye arkadaşıma yazar gibi ona yazdım mehmet hadi gel falan diye (adı mehmet değil tabii) sonra yazdım yanlış oldu sorry diye o da modası geçmedimi bunların yazıp gülücük attı bende cidden bilerek yazmadım yazdım oda tamam falan yazdı 1 yıl bir şey olmadı işte ben bir kaç kez daha açıldım ona ama öyle böyle hoşlanmıyorum hatta o kadar seviyorum ki artık bunun için söz bulamıyorum. işte geçen hafta konuşuyoruz yazdım neden silmedin beni diye o da yazdı derken diye bende devam ettim o kadar seni sevdiğimi söyledim diye normal bir insan olsa giderdi diye o da heran silebilirimy yazdı bende hmm yazdım işte dün değil ondan önceki gün biraz nostaji yapıyoruz bilen bilir Sherwood Dungeon diye bir oyun var dedi işte oyunu biliyormusun diye bende bilmez olurmuyum falan yazdım o da gel başlayalım dedi lol sıktı artık dedi bende dedim olur falan başladık ekledim arkadaş ordan. Tam işte ekledikten sonra dışarıya çıktım ben o da zaten dersine gitti futbol oynuyoruz bitti işte maç sonra ben eve gitmek için merdivenlerden çıkıyorum düştüm burnumdaki bir tane damar patladı hastaneye gittik dün eve geldim sonunda be diye sonunda konuşabilicez diye o kadar seviyorum ki 1 dakika bile ayrı kalamıyorum ondan her neyse eve geldim geçtim bilgisayara açtım lolu bir baktım silmiş beni ne oluyor falan dedim şaşkınken mesaj geldi aeo (Allaha emanet ol) yazmış bende direk böyle acı hissettim kalbimde ama öyle böyle değil sanki hançer değil kılıç saplamış gibi acıyor kalbim yattım yatağa sırtüstü yattım patiklerimi çıkardım düşündüm ne yaptım diye sonra gözümden bir yaş aktığını fark ettim sonra ölmeyi bekledim yavaşça sonra aklıma geldi sherwooddan eklemişti diye oyuna girdim beklemeye başladım geldi oyuna mesajdan milyonlarca şey yazdım özür dilerim affet dedim o aradada oyundan arkadaşlık isteği gönderdim ona o da kabul etti sus artık dedi falan bende tamam dedim bugün işte az önce 00:02 de dedi bana sadece arkadaşım olmanı istemiştim yazdı bende yapamam yazdım sonra dedi işte arkadaşın olsaydı belki anlardın yazdı bende haklısın yazdım o da yazdı senin hakkında artık bir şey duymak istemiyorum diye bende yazdım duymayacaksın diye elveda dedim o da elveda dedi bitirdik işte bu kadarmış benim kadar sevmeyin beyler o kadar seviyorum ki kelime yok denilecek kadar sevdim ben gidiyorlar sonunda bitti işte beyler iyi geceler
Sene 2005.

Mustafa isminde bir çocuk vardı saçımı çeker dururdu ( salak yemin ederim geri zekalı )

Keşke o zaman yüz verseydim şimdiye evlenirdik djdjdjdjd.

Böyle de acıklı.
Buraya yazmaya bir başlasam fena zırlarım. Sen çoook eski entrylerime bakarsan anlarsın sözlük.
Uzun uzun anlatmaya gerek yok.
Aşkın en acı şeklidir.
Sevdi, sevdin ama kavuşamadın.
Bu da böyle bi hikaye.
Biri var dı kısa bi dönem bulundu hayatımda. Aslında güzel ilerliyorduk ben seviyordum onun da beni sevdiğini hissediyordum. Zevklerimiz aynı, bir çok konuda düşüncelerimiz aynı, hayat tarzımız aynıydı. Kısa sürede cok bağlanmıştım.
Öyle böyle derken 4-5 ay ilerleyebildik. Ayrılmak istediğini söyledi gitti.
Sanırım Hayatım boyunca bi daha böyle güzellikte olabilecek bi ilişki yaşayamayacağım.

Gece gece canım sıkıldı şimdi.
(bkz: kırmızı çiçeklinin öyküsü)
çocukluk aşkım. aradan 11 yıl geçsede hala aklımdadır. hani derler ya yaşamadan anlamasın diye. ışte tam da bundan bahsediyorum. her sabah üşenmeden saçımı yaptığım o dakikalar, o heyecan o heves. su anda bunu kimse okumuyor biliyorum ama caylakliktan çıkınca bu güzel anımı okumanızı rica ediyorum. okulun ilk günüydü. yeni kıyafetlerimle gitmiştim okula. hemde alışkın olmadığım iğrenç bir yeşil okul kıyafetiyle. herkes değişik geliyordu. heyecanlıydım. 3hafta sonra başkanlık seçimi için oy seçimi vardı. kağıtta duran o kız ışte o zaman başladı herşey. her sabah hazırlık yapmadan kesinlikle gitmezdim. parfümler falan. 6 ay geçti. baktım bundan hayır yok bıraktım gitti. şimdi ise koca bir mutsuzluk ve sevgisizlik. kimseyi sevmiyorum artık. anlatacaklarım daha var ama yazmaya kalkarsan 3 gün sürer. o yüzden gerek yok. bunları yazarken 3 dal sigara gitti.
Şu an bi bka yaramayan birçok hikaye. Geçmiş geçip gitmiştir. Bulunduğun noktada ne isen osun.
Sene 2006.

Defterinin arkasına ismimi yazmış kalp içinde bir Muhammet vardı.

Tabii delikanlıyız duyar duymaz bastık tokadı.

Beddua mı etti naptı o gün.

Bu da böyle unutamadığım bir hikayemdir.
Ortaokul döneminde sevdiğim bir kız vardı. Adı Türkan. Farklı sınıflarda okuyorduk. Onu seviyordum. Bazen arkadaşlarımı göreceğim ayağına tenefüs aralarında sınıfına gider, uzaktan bakışırdım. Adım gibi biliyorum o da beni seviyordu. Ancak gidip söylemedim. Bugün hala dışarıda denk geliriz nadiren. Hala sevgi dolu gözlerle bakar. Evli ve çocuklu olması haricinde bir problem yok.

"en azından denedim" demek, "keşke" demekten iyidir.